Архів конкурсів
Оф-лайн конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58 Гостей: 133
Джек стерео Rockcable 10003P з пластиковою кришкою Jack TRS
Мікрофон YAMAHA DM105
Диммашина CHAUVET Geyser T6
Мікрофонна Стійка SOUNDKING DD030
Банкетка SoundKing DF019
Клавішна стійка SoundKing DF030
Комплект ALESIS PA System in a Box Bundle 80W
Акустична система Clarity MAX6W
Мікрофонний кабель (на метри) SOUNDKING SKGA202 Black
Канон гніздо XLR-F SWITCHCRAFT AAA3FZ PKG
Мікрофонна стійка, односекційний журавель, висота: регульована 1000 - 1600 мм
Стійка для Акустичних систем SOUNDKING SKDB009B
Програвач вінілових дисків в кейсі, NUMARK PT01 TOURING
Мікрофонна система Mipro MR-823D/MH-80*2/MD-20*

Увага конкурс "Лабух - шоу"

Вітаю !!! Від пана Андрія Сидора "ДікАрт" поступила пропозиція організації конкурсу весільних музик "Лабух-шоу", подібно до минулорічного, приурочене до святкування "Дня батяра", яке відбуватиметься на площі Ринок протягом чотирьох днів (28.04, 29.04, 30.04 та 1.05)з 14,00 до 19.00год.


Основні вимоги - це живий колектив, три конкурсних пісні(народна, батярська, естрадна). Про будь - яку інформацію повідомлятиму...Кон.тел. 050 430 07 71 Вікторія
Додати в Twitter

Коментарі:

а чому так пізно????все одно якась підготовка потрібна,а тут бах тарарах---ВПЕРЕД!!!тим більше багато хто 28 має весілля!!!але хто прийматиме участь-УСПІХІВ!!!


Тим хто має весілля - най гатит! )) Самому дивно... Організатори мали б врахувати той факт! Але є ще понеділок і вівторок...


Такі конкурси звісно річ хороша, але якщо проводити на початку тиждня.І ще цікаво скільки повноцінних живих команд(весільних) у ньому візьме участь?


Маю дуже низький рівень довіри до організаторів. Порядністю ніколи не відрізнялися.


28-29 - це дні виявлення весільних "неліквідів". Пурєдні музики в той день гатєт вісілє, а як нє то стидаються і ховаються від сторонніх очей:)


Юрію, "чьотко" сказано!!!


Дійсно, в такі дати можуть організовувати шось подібне тільки такі люди, які дуже далекі від роботи "лабуха". Абсолютно згоден з висловом Юрія.


На мою думку... Коли ці конкурси організовувала "мама" того конкурсу "Львівська Хвиля" - це було щось! Грамотно правильно і захоплююче... Чому вони далі тим не займаються??? - невідомо...


Сидор з "ДікАрт" перекупив права на бренд "Лабух шоу ", відтак боячись матеріального проколу формує учасників свята з огляду на фінансування та залучення різних бізнес-інвесторів, тому все, як завжди відбувається в останню мить...Повторюся:знову яскравий приклад того, що народною музичною діяльністю керують бізнесові інтереси, харчовики і т.д., а "Львівська хвиля"-це справжні фанати, які навіть були готовими до неперебачуваних втрат заради рідного міста та львів'ян...


То є так!!!! Я сам із славної (ями) Хмельницький, і 28 і 29 і щей 30 працюю, а що-ж тоди про вашу сторону казати!?!?!?!? там і 1-го робота буде ...!!!!!!!!!!!!!!!!


хлопці пролупіть своЇ очі і подивіться в церковний календар,
хіба якийсь дурак буде женитися в останній тиждень великого посту