Архів конкурсів
Оф-лайн конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58 Гостей: 133

Список учасників конкурсу-фестивалю "Зимові зустрічі 2012" (Нас уже 212)

Тут буде постійно оновлюватись список зареєстрованих учасників конкурсу-фестивалю "Зимові зустрічі 2012", котрі здійснили проплату. Кількість місць обмежена, тому не зволікайте.


• Категорія дитячого вокалу (вік до 12 років): 1. Кузнєцова Яна (10 років, м. Київ) 2. Левінська Ірина Іванівна (6 років) (Калуш) 3. Савчук Анастасія (7 років)(Сумська область) 4. Куса Софія(8 років)(м. Рава-Руська) 5. Заремська Катерина(8 років)(м. Рава-Руська) 6. Левонова Анастасія(8 років)(м. Рава-Руська) 7. Лень Соломія(7 років)(м. Рава-Руська) 8. Патлика Ніна(10 років)(м. Рава-Руська) 9. Гоцій Марія(11 років)(м. Рава-Руська) 10. Білан Юлія(11 років)(м. Рава-Руська) 11. Мазурак Іванна(11 років)(м. Рава-Руська) 12. Савченко Олена (9 років)(Київ) 13. Вихаванець Дана (11 років)(Вінниця) 14. Марисенко Софія (9 років) (Львів) 15. Шокало Валентина(м. Рава-Руська) 16. Тимець Анастасія (8 років) (Кузнєцовськ) 17. Федорчак Валерія (8 років) (Рава-Руська) 18. Іванченко Ірина (8 років) (Теплик, Вінницька обл) 19. Гаврон Галина (6 років)(Львів) 20. Гаврон Марія (7 років)(Львів) 21. Мельник Нестор (11 років)(Львів) 22. Грабовенський Роман (12 років)(Львів) 23. Байовська Ліля (6 років) (Львів) 24. Іванець Богдан (8 років) (Львів) 25. Тинкалюк Христина (8 років)(Львів) 26. Корягіна Олександра (7 років) (Львів) 27. Катя Атаманчук (7 років) (Львів) 28. Купінець Ірина (10 років) (Львів) 29. Андрейчук Наталія (8 років)(Львів) • Конкурс підліткового вокалу (вік до 12-16 років) 1. Смольська Тетяна (13 років) (Калуш) 2. Рудин Яна (15 років) (Калуш) 3. Шацька Юля (14 років)(Ковель) 4. Гичка Алла (15 років)(Ковель) 5. Мирослав Шило (14 років)(Сумська область) 6. Галько Марія(13 років)(м. Рава-Руська) 7. Рубанський Андрій(14 років)(м. Рава-Руська) 8. Рубанська Галина(16 років)(м. Рава-Руська) 9. Мариневич Юлія(14 років)(м. Рава-Руська) 10. Вольська Вікторія(13 років)(м. Рава-Руська) 11. Пустовит Христина (13)(Львів) 12. Муліна Діана (15 років) (м. Ковель) 13. Пігеєва Ірина (13 років)(Львів) • Категорія сольного чоловічого вокалу 1. Юрій Рубай (Львів) 2. Кухар Михайло (Київ) 3. Ярослав Шевчук (Рівне) • Категорія сольного жіночого вокалу 1. Коваленко Світлана (м. Київ) 2. Шуляк Ольга (17 років)(Ковель) 3. Бабич Лариса (Сумська область) 4. Курус Галина (м. Долина) 5. Черниш Галина (Теплик, Вінницька обл) 6. Козяр Наталя (Львів) 7. Людмила Чернявська (Луганськ) 8. Семенів Тетяна (Борислав) 9. Фединська Юлія (Львів) 10. Оля Федак (Львів) • Категорія багатоголосого вокалу 1. гурт "Марічка" (13 учасників, Калуш), керівникМарія Челядин (Калуш) 2. дует Володимир Михалевич та Руслана Шацька.(Ковель) 3. Галінська Діана 11р.(Нововолинськ) 4. Ганюк Карина 13р.(Нововолинськ) 5. Гусєв Максим 13р.(Нововолинськ) 6. Древінський Максим 8р. (Нововолинськ) 7. Дубанська Влада 10р.(Нововолинськ) 8. Дудчик Анастасія 8р.(Нововолинськ) 9. Зарубич Олександр 12р.(Нововолинськ) 10. Костюк Вікторія 10р.(Нововолинськ) 11. Кофанова Анастасія 10р.(Нововолинськ) 12. Кравченков Давид (Нововолинськ) 13. Лазаренко Тетяна 11р.(Нововолинськ) 14. Ляшук Дарія 8р.(Нововолинськ) 15. Мартин Юлія 14р.(Нововолинськ) 16. Мокрецька Наталія 8р.(Нововолинськ) 17. Ревич Олександра 10р.(Нововолинськ) 18. Сімонова Юлія 8р.(Нововолинськ) 19. Скибенко Діана 10р.(Нововолинськ) 20. Супруненко Анна 13р.(Нововолинськ) 21. Тимощук Максим 7р.(Нововолинськ) 22. Федорук Олександра 8р.(Нововолинськ) 23. Черниш Влада 8р.(Нововолинськ) 24. Борисюк Вікторія 8р.(Нововолинськ) 25. Корольчук Дарія 8р.(Нововолинськ) 26. Ляшук Анастасія 9р.(Нововолинськ) 27. Друць Андрій(Нововолинськ) 28. Харченко Олена 15р.(Нововолинськ) 29. Бахін Леонід 14р.(Нововолинськ) 30. Кондисюк Катерина 15р.(Нововолинськ) • Гості: 1.Кузнєцов Юрій (Київ) 2.Кузнєцова Оксана (Київ) 3.Коваленко Сергій (Київ) 4.Коваленко Ганна (Київ) 5.Гостева Тетяна (Калуш) 6.Гушул Наталя (Калуш) 7.Самчук Тетяна (Калуш) 8.Горгула Лариса (Калуш) 9.Ядощук світлана (Калуш) 10.Течинська Оксана (Калуш) 11.Дутка Леся (Калуш) 12.Паранюк Наталія (Калуш) 13.Передерко Наталія (Калуш) 14.Левінська Наталія Михайлівна (Калуш) 15.Наталія Савчук (Сумська область) 16-31 Батьки та керівники дітей-учасників музичної школи м. Рава-Руська (16 чол.) 32. Отрох Тамара (Київ) 33. Вихованець Тамара (Вінниця) 34. Вихованець Лада (Вінниця) 35. Вихованець Олег (Вінниця) 36. Марисенко Оксана (Львів) 37. Мартин Зоряна (Львів) 38. Рибак Назар(Львів) 39. Рибак Ірина(Львів) 40. Дзядик Ярослав(Львів) 41. Дзядик Софія (Львів) 42. Гелей Богдан(Львів) 43. Шокало Марія (м. Рава-Руська) 44. Шокало (м. Рава-Руська) 45. Тимець Руслан (Кузнєцовськ) 46. Тимець Юля - (Кузнєцовськ) 47. Тимець Роман - (Кузнєцовськ) 48. Федорчак Андрій (Рава-Руська) 49. Федорчак Іванна (Рава-Руська) 50. Якимів Олег (Долина) 51. Курус Руслан (Долина) 52. Іванченко Вікторія (Теплик, Вінницька обл.) 53. Гаврон Микола (Львів) 54. Миколишин Іван (Львів) 55. Миколишин галя (Львів) 56. Миколишин Наталя (Львів) 57. Мельник Оксана (Львів) 58. Небрех Оксана (Львів) 59. Сидоренко Н.М. (Нововолинськ) 60. Сидоренко В.А. (Нововолинськ) 61. Ляшук Наталія Андріївна (Нововолинськ) 62. Сімонова Світлана Петрівна (Нововолинськ) 63. Муліна Яна (м. Ковель) 64. Мулін Олександр (м. Ковель) 65. Поліщук Оксана (Львів) 66. Пігеєва Тетяна (Львів) 67. Грабовенька Люба (Львів) 68. Кривяк Богдан (Борислав) 69. Мілова Серена (Львів) 70. Мілов Олександр(Львів) 71. Сергій Чернюк (Рівне) 72. Ростик Кравчук (Рівне) 73. Юрій Бульбах (Львів) 74. Тетяна Бульбах (Львів) 75. Байовська (Львів) 76. Іванець (Львів) 77. Тинкалюк (Львів) 78. Корягін (Львів) 79. Корягіна (Львів) 80. Купінець (Львів) 81. Андрейчук (Львів) 82. Жорняк Михайло (Львів) 83. Горкавлюк Тетяна (Львів) 84. Іванишин Богдан (Львів) 85. Іванишин Оля (Львів) 86. Габшій Сергій (Львів) 87. Габшій Оля (Львів) 88. Бобрик Андрій (Львів) 89. Бобрик Марія (Львів) 90. Андрій Цебенко (Львів) 91. Смольська Галина (Калуш) 92. Підківка Наталка (Львів) 93. Кривошеєв Андрій (Львів) 94. Железняк Христина (Львів) 95. Рупа Леся (Львів) 96. Кусий Володимир (Рава-Руська) 97. Івашина Мар'яна (Львів) 98. Івашин Олексій (Львів) 99. Форостина Софія 100.Віталій Миргородець (Львів) 101. Василь Данилевич (Львів) 102. Іван Ламага (Львів) 103. Олег Баланко (Львів) Якщо ви здійснили проплату і не знайшли себе у списку, телефонуйте +38 067 675 93 84 З повагою, Роман Метельський
Додати в Twitter

Коментарі:

Судячи з учасників, 1 тур треба робити в Раві-Руській, а 2 тур в Калуші.


Львівські мабуть бояться))


Пан Роман, моє Вам вітання. Підкажить будь ласка чи вже відомо хто буде в поважних кріслах суддів? І хочу подякувати за чудовий та об'єктивний фестиваль який відбудеться.


Ця інформація не розголошується з метою уникнення фальсифікацій та підкупів :-)


М-да... Загальна картинка... Вимальовується такий собі дитячий конкурс юних вокалістів Рави-Руської :)) Молодь наступає!!! Талантам дорогу!!! :))


Значить наступного разу для них будемо робити конкурс окремо.


Треба шукати зал в Раві... ))))))))


Пан Роман ще таке питання.Як визначатися з обраною піснею, щоб не було повтору іншим виконавцем.Можливо треба було зробити реєстрацію учасника разом з обраною піснею, або інший варіант.При подібному випадку іншу пісню готувати буде мало часу.


Нічого страшного в повторі не бачу. Це конкурс вокалістів, а не презентація пісень.


Доброго дня! Скажіть,будь-ласка, на яку годину планується конкурс і на яких носіях мають бути мінусовки? Дякую!


Я минулого року приймала участь у першому конкурсі-фестивалі, мені дуже сподобалась атмосфера цього конкурсу, тому рорзповіла про нього вчителям да подругам, тому цього року багато учасників з Рави-Руської, але я не бачу в цьому нічого поганого нехай приймають участь усі бажаючі, а переможе найкращий!:)


а коли відбудеться конкурс?...!