Архів конкурсів
Оф-лайн конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58 Гостей: 133
активна акустична система RCF ART315AMK3 400 Вт
YAMAHA PSR-E463
Радіосистема SHURE BLX14/P31
Мікрофонна Стійка SOUNDKING DD030
Мікрофонна стійка SoundKing DD018B
Клавішна стійка SoundKing DF030
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
Акустична система ALTO PROFESSIONAL TS212S
Мікрофонна стійка, односекційний журавель, висота: регульована 1000 - 1600 мм
Стійка для Акустичних систем SOUNDKING SKDB009B
Стійка для світлового обладнання SOUNDKING SKDA010
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
SOUNDCRAFT Ui-16 Мікшерний пульт

Христос Воскрес! З Великоднем Вас всіх!

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою мамою високою паскою і дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком.

Це свято – невід’ємна часточка українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле, як Дніпро, як Софія, Карпати . . . Великдень приходить до нас – аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у Твоєму житті щастя!

Нехай воскресне у Твоїй душі усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру Твоїй оселі, здоров’я рідним, а дітям – великої світлої долі. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Додати в Twitter

Коментарі:

Воістину Воскрес!!!


Взаємно, Роман. Воістину Воскрес!


Воістину Воскрес! Дякую за такі теплі і приемні слова, нехай і у вашій сім*ї будуть: злагода, любов, мир і непохитна віра.


Воістину Воскрес!
З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!
Хай ця благодатна пора завітає у ваші домівки разом з гарним настроєм та радістю, принесе щастя та любов, благополуччя та добробут кожній родині!


Воістину Воскрес! Вітаю модераторів та всіх користувачів з Великоднем. Зичу всім здоров*я, добра, достатку, злагоди та поваги один до одного...


Воістіну воскрес!!! Здоровья всім, а що потрібно для життя, ми заробимо, а не вкрадемо, на відміну від влади!!!


Воістину воскрес! Воскресне Україна!


Воістину Воскрес!!!! Єднаймося браття!!!


Воістину Воскрес!!! Вірте в добро і так станеться!


Христос Воскрес! Воістину Воскрес!!!


накінець-то...


Вітаю Вас дорогі земляки! Читаючи Ваші написані рядки і привітання, думка сама по собі навіюється: "Ці люди які написали такі привітання один одному, є істинні українці. На яких тримається українська культура та все українське що ще не встигли затоптати". Шануймося дорогі земляки, бо як ми себе не пошануємо, ніхто за нас це не зробить...


Дуже потрібна мінусовка до пісні “Поспішаймо до Бога”,яку виконує Віталій Паламар. Буду щиро вдячна.


http://mp3.mn/?song=%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81%20%D0%92%D0%BE%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%81 Христос Воскрес. Напередодні світлого свята Святої Трійці переслуховуємо родиною світлі пісні. Душа співає і отримує крила