Обрізний фільтр для підсилювача! - minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Допомогти порталу
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58
Дмогенератор CHAUVET H1000
cтyдійhі mohітopи YAMAHA HS8
Сабвуфер ALTO PROFESSIONAL TS312S
Аyдіoіhтepфeйc PRESONUS AUDIOBOX
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
Підcилюbaч Park audio CF700-8
Портативна акустична система HL AUDIO
Підcилюbaч BEHRINGER EPQ900
Мікрофонна стійка TOP-Class SOUNDKING
Пюпітр SOUNDKING
Елekтpoгітapa SQUIER by FENDER
Цифpobe піahіho YAMAHA P-125
Клabішha cтійka SOUNDKING
МІДІ клавіатура M-AUDIO Keystation 88
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Цифpobe піahіho YAMAHA P45

Обрізний фільтр для підсилювача!

Продам обрізний фільтр для підсилювача Dynacord CL-2000, 1600! Цей "фірмовий" фільтр обрізає середину та високі частоти!!! Цей фільтр який мені обійшовся в 100-$, був вмонтований в підсилювач Dynacord CL-2000 який я купив у однієї хорошої "людини", і ця "людина" яку не хочу тут рекламувати є зареєстрована на цьому сайті!!! Сказала мені ця "людина", що це фірмовий фільтр, і ця "людина" за нього також заплатила 100-$! Може я вже в фірмовій заводській пайці нерозуміюсь, а може фірмачі вже так почали паяти? Ціна 100-$ + торг! н.т. 098-332-75-75 Ігор!


Додати в Twitter

Коментарі:

Вкажіть свій тел.


Цей фільтр йому ціна 10 баксів.
За своє життя я спав дуже багато похожих фільтрів, це і режекторні фільтри і фільтри шостого порядку іта цей ваш (шедевр ґ) на мікросхемі- операційнику та із звичайними елементами зворотнього зв'язку без індуктивності ще потрібно проаналізувати чи щось варта.


electromuzik:
Я Вас дуже добре розумію, коли я витягнув цей "фірмовий" фільтр з підсилювача по пораді одного знайомого, я це і сам зрозумів, що цей "фірмовий" фільтр коштує не 100-$ а мінімум 5-$ а може і, ще дешевше! Я тоді зрозумів, що мене ця "людина" в якої я купив підсилювач з "фірмовим обрізним фільтром" обдурила!!!


То нащо ставити ціну 100 $ ? Щоб інших теж дурити? (суджу по тому що люди питсають уже тел)


п. Богдане, вже редагував і написав + торг! Я Богдане нікого не хочу дурити, і не хочу, щоб мене проклинали і про мене, щось на цьому сайті негативне писали! А цій "людині" що мені впарила цей фільтр і за таку суму Бог суддя! Але, що цікаво це те, що цей фільтр дійсно обрізає середні та високі частоти!


Я б Богдане хотів, щоб ця "людина" яка мені цей фільтр впарила, відгукнулась написавши тут коментар, тобто написала правдиву ціну за яку суму їй зробили (паяли) цей фільтр! Пане.С. будьте мужиком!!!


Зрозуміло.


Я все таки надіюсь, що в цієї "людини" проснеться совісь, і ця "людина" поверне мені 100-$ забравши цей "фірмовий" фільтр собі і, нехай продає його у відкрито так як я, а не вмонтувавши у підсилювач і видавати за "фірму" Я пане (С), ще торшки зачекаю на вашу порядність та людянісь, яка надіюсь у вас проснеться а, якщо не проснеться, тоді я тут оголошу, тобто застережу всіх користувачів сайту minuslviv назвавши вас і також нік під яким ви тут зареєстровані, Україна має знати героїв! Я не погрожую, я просто хочу, щоб панувала справедливість, щоб хоча б другі покупці музапаратури і не тільки не розчаровувались в купівлі! Я через того пана (С) влетів не в одну сотню доларів і думаю, що не тільки я, але багато хто просто мовчить махнувши рукою!!! Хтось мені можливо тут напише, а чому Ви цю проблему не вирішите з цим паном (С) особисто по телефону? то я Вам зразу відповім, що там немає з ким розмовляти і вирішувати, він все завжди перечить в свою користь! Пане Богдане Іванишин, я Вас дуже прошу не видаляти цю тему! Дякую Вам за розуміння!!!