Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Чи можливо створити такий стиль і тембр ударних в Cubase
Чи можливо створити такий стиль і тембр ударних в Cubase
Доброго вечора колеги музиканти пишу свою композицію потрібен стиль як в пісні Романа Скорпіона "Поцілую". Бас бочка тобто ударні можливо хтось писав або підкажіть як можна зробити такі ударні.

Будь-які ударні, а тим паче такі як у даній композиції можна зробити досягнувши такого результату із спеціальними навиками та досвідом користуваннями семплами (бібліотек) таких звуків (ударних), а найголовніше знати відовідні плагіни і як ними користуватися щоб досягти бажаного і потрібного результату. 


Коротчше кажучи, треба знання і досвід аранжувальника і звукорежисера

Такі навики в мене є однак семплів 1000000 і повірте мені серед цього важко знайти потрібні тому звертаюсь про допомогу можливо хтось робив вже і має відповідні бібліотеки.
Завтра буду на студії, гляну, чим можна допомогти
Сергій Габшій буду дуже вдячний за допомогу якщо є напишіть будь ласка якось домовимось.

Мушу ще перепитати, Вам потрібно розібратись які інструменти грають і як, чи Вам потрібен стиль до самограйки?

Добрий вечір Сергій мені потрібні семпли.

Ну, дивіться, бас-бочку можна брати будь-яку, яка Вам підходить, на другу долю там стоїть звичайний claps з ревером, а хет можна пошукати в Stylus RMX, там походу такі були.

Якщо щось незрозуміло - пишіть в ПП.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти