Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порівняння Park Audio NX6118-P та MAG Sub 18A
Порівняння Park Audio NX6118-P та MAG Sub 18A
Якщо переваги надавати транспортуванню на одного,за Парк краще забути, для одного він непідйомний...
Ясно. А за EKX що скажете?
Давайте не будемо офтопити, створіть новий топік, бо тема у цьому топіку не торкалася EKX, - порівняння з Магом. ПС. По EKX нічого не скажу бо не знаю, може пан Микола що скаже, тре зачекати.

В даному випадку я за парк - хоч і не є його прихильником  і тим більше  B&C  в низах  (хоча стара фірМа на 18PZB46 шикарно звучить).

EV EKX -18 дешеві понти за немалі гроші.  Динамік навіть не EVS 18S (eminence delta pro - 180$,  що стояв в EV TX)  - а НЛО  EVS18C (фуфло на консервній бляшаній рамі) ... а  ше-е-е  понти для лохів  в виді  DSP, ну  має  пару зашитих  (незмінних) пресетів - так любий копеєчний хоч і по великому рахунку "ватний"  проц, DBX засадить (нарулить ) йому по самі помідори.

Посудіть самі ціна   динаміка в  штатах  на  EKX - 180 $

                                                                           на  Park Audio 350$

ціна   динаміка в  штатах  на  EKX - 180 $  

ні-ні оБшибочка вийшла - це в самих розових  мЕчтах могло б бути щоб в EKX  всандолили  динамік з турікса ...бляшанка там ...бляшанка.

Краще й не опишеш!!)) Конструктивно!
Величезне ДЯКУЮ!!! Значить буде Park) Не підкажете де краще на їх чохли придбати?
Підкажу +380631774925 Галина кравчиня.
Маю такий саб від Парка, перші враження неоднозначні.Мені бракує швидкості і чіткості басу, а можливо так і повинно бути, адже до цього грав суто на колонках, а там бас трохи не такий...Якщо ставлю дві колонки і цей саб, утворюються провал по нижній середині, стає дуже важко співати, тому зазвичай зараз почав включати топи без обрізування внизу в повний діапазон.Є надія, що з допомогою вбудованого DSP процесора зможу підправити загальну АЧХ мого комплекту, а ось подивитися і поправити фазу колонок і сабвуфера тут в мене не вистачає знань (тому раджу купувати комплект саби+топи, там уже все налаштовано). Потужності одного сабвуфера для вулиці мало, треба два )...в приміщенні було раз, що включали лише на відсотків 40, бо починався низькочастотний гул, а якщо це якийсь клуб і дискотека, то потужність давали на повну. Щодо переноски цього саба самому - це неможливо, без варіантів, тяжкий!

Мої вітання однодумцям. Перш за все хочу в черговий раз подякувати п. Богдану за пораду на рахунок xr-12 не шкодую ні грама... Потрібна ваша порада.... Маю пару топів RCF 712 - MK IV, знаю що не топова лінійка, також придбав нову модель саба PARK NX-183-P. Прочитавши коментарі тепер думаю чи стоїть докупляти другий саб... Цікава думка експертів....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти