Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » db technologies opera 15
db technologies opera 15

Дякую всім за поради! Колонки будуть використовуватись для: вокал (2 чол), клавіша, сакс. Для невеликих весіль без сабвуфера (тимчасово).

Ось пропоную суперовий варіант   https://www.minus.lviv.ua/blurb/kolonky/S/82912 Взувають все це пластикове дрантя,про яке тут згадується.Хто працював,той знає.Але є один "недолік"-34 кг.

І яка ціна комплекту?

Відповів в приват.

Ось пропоную суперовий варіант   https://www.minus.lviv.ua/blurb/kolonky/S/82912 Взувають все це пластикове дрантя,про яке тут згадується.

Тут повністю згоден. REC на головах RCF , але не бюджетних, а топових, серія Precision.  До того ж, драйвер 3". Для вокалу те , що треба. 

 

Потрібно розуміти що 1000 уо за 415 -це дуже добра ціна, навряд чи щось краще "влізе" в цей бюджет..

Так пане Богдан ціна дуже хороша тай звучать вони класно і на мою думку на більші кошти,

 

715 ті не дуже кращі.Такий самий ширпотреб.І взагалі звучать брудно і пласмасово.Це напевно найгірша модель з всього ЕР ЦЕ ЕФ у.Чого так всі зациклились на 715-х?

500-та серія майже в два рази потужніша за 400-ту.

Так знаю і чув не однаразово 715-ті, Ще мк-2 добрі а ось вже пішли новіші моделі то мені не сподобались, Але кожен собі сам вибирає,

Але тут я де в чому не згідний, Так, чотирихсота серія має заявлено 400ват але реально чесних, Я колись лабав на 422 і ці 415 також добряче прокачував і не замічав щоб вони хоч раз запікували, І лупасили повірте добряче. А ось 500 чи 700-та серія заявлено майже в двічі, Я зрівнював, Ну немає там такої мощі так як пишуть. А взагалі то 715-ті взагалі почали пікувати а 415 ще ні. Це я порівнював сам, І що мені любі друзі на це скажите ???

???????     

db techdb technologies opera 15

dПривіт. Хто працює на db technologies opera 15?

Дайте якісь відгуки по по даній АС.b technologies opera 15nologies opera 15

В цій темі вже майже те саме , як було про цифровий бехр і динакорд.

Свої відгуки вже написав вище. А далі як завжди починається то краще то гірше все як завжди. Ще забув так як у багатьох темах пан Іван починає пропонувати те що привозить із за бугра на продаж. Без образ просто у всіх темах все те саме а по темі мало хто що може сказати!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти