Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Голосування на конкурсі
Голосування на конкурсі
Чесн кажучи, сам був шокований як побачив у "жіночій категорії" +30 за ніч . Думаю, на майбутнє, потрібно буде ввести у правила конкурсу помимо вибору пісні "за власним бажанням" - ще і обов'язковий твір заспіваний акапельно.

Дякую пану Богдану Іванишину за проведення такого конкурсу. Добра річ у даний час. Іншим користувачам нагадаю - пісенне змагання проводиться ПО ПРАВИЛАХ даного сайту..Хто бачить у цьому несправедливість якусь - ласкаво просимо на всеукраїнські пісенні фестивалі..Їх зараз проводиться ціла купа по всій Україні.. Вступний збір в районі 700 грн, живе виконання(яке всі так полюбляють), плюс поведінка на сцені, костюм.. Ну і добратися якось потрібно.. І в кінці - ГРАМОТА за участь..І претензії висловити нікому.. Всім учасникам і небайдужим - здоров"я, організаторам - творчої наснаги! З повагою до всіх!

І то лише початок...Зробіть два тури з моїми пропозиціями(допрацьованими вами і провідними музикантам,користувачами сайту).Я сторонній спостерігач,але не хоті би,щоб конкурс перетворився на змагання ботів по вправності роботи з мишкою.Ще не пізно врятувати професійну складову і авторитет конкурсу.Я думаю,що передаю меседж більшості професійних музикантів,але вирішувати вам,пане Богдане і пане Сергію.

Пане Петро Удовиченко,незадоволені будуть завжди,якщо камінь в мій город,то мені все одно,бо я не є учасником і навіть не є фанатом чи прихильником когось з учасників,завжди виступав і виступатиму за чесність,справедливість і професіоналізм.Якщо не можливо щось змінити і при цьому розуміти,що всі залишились ошуканими,то нехай буде так.Своє бачення виклав вище.Всім здоров'я,наснаги на творчість і не вестись на фальш і ошуканьство,якого і так вистачає в нашій країні.

Старому лабуху(я з 1963).. - Я взагалі каміння ні в чію грядку не кидаю.. Я також все життя за справедливість.. Ну тут такі правила.. Я розумію  Вас чудово, людям нашого віку важко з прихильниками.. На сайті багато молоді(і це чудово), які знають одне одного, якось гуртуються для голосування, ну і результат якийсь є.. мене вже більш радує сам факт того що люди в нашому віці ще співають.. І давно вже дуже.. Нагороди , то звичайно чудово.. Колись і в мене горіло в душі щось доказати(напевно самому собі), то я їздив на конкурси.. всеукраїнські.. Були і перші, і другі, і треті місця.. А зараз уже набагато приємніше почути аплодисменти.. Або весілля чи ювілей комусь відспівати.. Молодці організатори, людей "ворушать".. А це головне.. 

Бачу несправедливість-реагую,роблю пропозиції.Адміни-організатори,впевнений,бачуть і знають більше,їхня справа,пливти далі по волі хвиль,притримуючись правил,чи якось реагувати і щось змінювати.Самоліквідуюсь)),сказав все,що мав)).

Я не думаю чесно кажучи що річ в нових акаунтах на сайті! (підпищиках) Я Колись з паном Богданом по телефоні на рахунок української пісні вів розмову, і я глибоко переконаний що в організаторів не була мита отримати сотню липових акаунтів! Просто в обговореннях проведеня цего конкурсу, ніхто і не міг подумати про такі махинації! Та ще має таке значення як справедливісь до когось і самоповага! Дивіться в мене зараз на дистанційному навчанні приблизно 120 учнів, напрягти їх що б вони по дві- три регістрації в день робили, не має проблем, і голосували (як потрібно) Но я лібше стану співати? Повага до мене виросте? НІ! Так що давайте будемо на це все спокійніше дивитись! (для мене особисто критика, і похвала має значення тих людей яких я поважаю)

Колеги! Велика дяка Вам за змістовні поради! Будь-яка дія (візьмемо варіант організації саме цього конкурсу) має певні ризики і підводні камені. Звісно що усе не проконтролюєш, і ми однозначно зробимо висновки із Ваших порад, та дослухаємося до них! Навіть на даному етапі ми збираємося,- робимо увечері стрім он-лайн організаторів, і коментуємо ці підводні камені які ми бачимо і тд... Єдине що тішить, як каже Поважний Користувач даного ресурсу п. Петро Удовиченко що таки молодь активна! І це круто! Я особисто ща те щоб люди займалися добрим і корисним, а не ходили "по-під паркани"...Респект усім учасникам - є справжні шедеври (що дуже тішить), є, які на стежці вдосконалення, різні є... Але є один незаперечний факт - усе це досвід, вдосконалення і набуття професійності! У першу чергу усі молоці що не бояться показати і виставити свої роботи на загал, - це вже круто!
 Один учасник був видалений модераторами, без відома адміністрації після цього ми звісно, забрали таку можливість у модераторів видаляти учасників. Наразі у перегонах бере участь 59 учасників у різних категоріях!

 То не є ЗЛЕ... Модератор може надавати інформацію та пропозиції АДМІНАМ, по прийняттю якихось Дій. А не правити балом в чужій хаті!

Друзі, вирішив і я вникнути в тему)) Знаєте, є багато цікавих порад, які ми обов'язково обговоримо, і візьмемо до уваги. Оскільки це наш перший досвід проведення такого міроприємства, то звичайно ж ми вчимося)) Але є одна порада, за яку зразу хочеться сказати НІ. Це я про обов'язкову пісню. Ця умова буде ставити учасників у нерівні умови, тому що всі ми добре знаємо, що кожен з нас має свій репертуар, і навіть в коментах багато хто пише "гарний голос, але не правильно вибрана пісня", крім того, Богдан не дасть збрехати, я не співаю його пісень, він моїх, тому що не звучить, саме тому на жодному з вокальних конкурсів не має обов'язкових творів, крім оперних, і то конкретно по голосах і ролях. Тай таке))

Пишу коментар тільки з тих міркувань, що бажаю розвитку для цього сайту. 

Та рахую що цей конкурс міг би притягувати більше професіоналів та аматорів як молодих так і досвідчених. Але для цього вимоги мають мати чітку концепцію та конкретну мету (чого нажаль я не спостерігаю). 

Так ось: 

- можливо, тільки я пам'ятаю, але на цьому сайті раніше теж проводився вокальний конкурс і все відбувалося подібним чином як зараз. А то й навіть гірше. 

- Особисто мені було б цікавіше спостерігати, може й приймати участь у чесному-обєктивному конкурсі. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти