Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » KORG PA 80 !!! Варто чи ні?
KORG PA 80 !!! Варто чи ні?

Свого часу доводилося порівнювати лоб-в-лоб Ра50 і Ра60.Обидва запущені в той же апарат на сусідні стереопари мікшера.Стилі загрузили з одної дискети в обидва.Так от шо цікаво: одноголосно (а нас троє було) визнали, шо Ра50 помітно програє в плані звучання Ра60.Але от клавіші в Ра60 КОРОТШІ  (десь такі, як в Roland), шо мені не сподобалося...Хоча той параметр чисто суб'єктивний.

 

Made in china це 50 і 500,а 60 і80 це made in italy і думаю цього достатньо для певного висновку.

Казимир, 

Made in china це 50 і 500,а 60 і80 це made in italy і думаю цього достатньо для певного висновку.

Де завгодно, тільки не в компанії KORG: неодноразово читав скарги власників італійських Ра800 про то, шо згоріла материнська плата, при тому, шо на китайський до останнього шурупа Ра500 скарг взагалі ніяких ні від кого.Мікрики не рахуємо, то біда як дешманських моделей, так і флагманів.

хопці не партися бо це все китай

У 800-го горить материнська плата із-за того що виробники поставили біля неї блок живлення, який її перегріває. У мого знайьомого два рази плата вилітала, на третій раз, коли плата почала глючити, ми віднесли інструмент до одного умільця-комп"ютерщика. Через два дні експериментів він і дійшов до висновку про перегрівання. Вставив рядом біля плати вентилятор від ноута і проблема була вирішена. Пройшло 3 роки - польот нормальний) Ціна питання 20$. Жаліє знайомий що раніше не звернувся (дві плати по 300$)

ВОЛОДЯ - НІХЕРА  ТАМ НЕ ГОРИТЬ... ВІД СИЛИ РЕЗИСТОРНІ МАТРИЦІ...

IWAN2015- Згоден на всі 100%

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти