Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Питання???
Питання???

Доброго дня.

Питання полягає в тому, як змінити пароль входу на сайт?

Дякую.

Потрібно "вийти" із профілю, після виходу із профілю зявляється форма відновлення паролю - "Відновити пароль?". Саме нею потрібно скористатися заповнюючи вказані "обовязкові поля".

Доброго часу доби всім хто читає це повідомлення.

Хочу задати питання модераторам сайту...Чому не можна редагувати тексти після оприлюднення на сайті мінусів. Раніше можна було редагувати свої повідомлення, наразі неможливо. Якщо механічно, не перевіривши текст відсилаєш, вже виправити помилку неможливо. І це не від безграмотності написання, а чисто пальці зачепляють кнопки на "клаві" і все, текст ніби написав вірно, а насправді помилка десь у словах є...А перевіряти не завжди є час або бажання. Думаєш що написано вірно... От для цього потрібна функція редагування тексту.

Дякую...

Вже колись відповідав, - тому що багато хто "витирав" свої пости (після зауваження, після настрою чи ненастрою, тощо,) знищуючи тим самим докази і вітки форуму були незмістовні, які втрачали суть. На сайті багато є таких місць...

Доброго ....Скажіть будь-ласка - а чому у мене рейтинг користувача змінився з 3991 на 3976  ???Мені впринципі одинаково. Але щось воно не те...

Можливо через те, що ми чистили дублі, і було видалено один чи декілька файлів із Вашого профілю. Але повірте мені, що жоден рейтинг, який працює на цьому порталі скриптом - не затьмарить Вашу репутацію! Вибачте, з повагою!

дякую за змістовну відповідь. Радий допомогти чим-зможу.Зичу усім-здоров*я,і мирного неба....А порталу - процвітання і фарту...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти