Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Все діло звички, теж спочатку так думав, і на початках було дійсно незвично і незручно! Але час усе поставив на місця. Вже працюємо 4 рік з ввртуальним мікшером, і навіть не зауважую про якусь там незручність. Звісно моторика буде швидша із фізичними фейдерами, але ж вам не концерт звучити...
Не має крутілок, це саме перше що відлякує!))). В перші рази роботи задумувався за мідіконролер, но з часом необхідність зникла! Звісно якщо ввас куча підключено інструментів, мікрофонів, то швиденько відреагували не вийде. В моєму випадку: 3 вокальні мікрофона+ 1 мікрофон ведучої + гітара + стереопара клавіша + два ноути! і все це рулиться без проблем, мікрофони відстроїв і під час роботи майже не лізу, крім звісно ведучої, до каналів гітари і клавіші взагалі не лізу (одна гучність рулиться на самій клавіші, і ногою на гітарному проці). Гучність на ноутах повиставляв на гарячі клавіші (заново в пульті не має необхідності її крутити), оце єдине що в деяких фонограмах з ноутів приходиться низькі та високі підрулювати, но це не проблема!!
Я свій x-air 18 використовую як і для лабушної роботи так і для роботи з живим бендом і те що немає фізичних фейдерів це для мене не проблема хоча маю в наявності ще й міді контроллер Behringer bcf 2000. Перед покупкою 18-го дуже хотілось брати x32 compact але побачивши як деколи туплять фейдера зупинився на 18-му. Тому я думаю що деколи це і краще що немає фейдерів). Ще один важливий нюанс, при роботі з живим колективом не завжди є можливість сидіти по центрі залу, а так взяв планшет і де захотів там і керуєш звуком.
Для концертної діяльності взагалі клас! Я свій пульт в СБК ставлю прямо на сцені між моніторами, під сценою усілок, а сам з ноутом сідаю по серед залу і відти весь концерт рулю!!
У мене Soundcraft si expression вже півтора року і щось не замічав ні разу щоб тупили фейдера. Ну може у Берінжера щось таке і є але сумніваюсь. Це добрі пульти.
І між іншим до любої цифри яка має фейдера можна підключити планшет. Спокійно, ну якщо потрібно.
Ціна цифрового пульта з федерами!?? може простий (середнього рівня) лабух, ще й в ці важкі дні собі дозволити!? а т бюдщетну цифруяк behringer xr... можна!)))
Ну так, різниця в ціні суттєва. Так що зараз нажаль багато хто вибирає по ціні а не по якості. Ще раз кажу на жаль, бо часи такі. Але маємо то що маємо і люди виходять з чого можуть. Всім бажаю доброго вечора і найти Володимира !!! З святом всіх !

цікавить аналог з ревером сума 400$

Кращеб цифру!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти