Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір клавіш Korg PA600 ...
Вибір клавіш Korg PA600 ...

Доброго вечора. Що скажете про корг pa 1000 - то є теж китайське виробництво чи все ж таки Італія

РА-1000 - Китай

Які з серії ра оригінальні чи їх немає

В вашому розумінні китайські речі оригінальними не бувають?

Китайські речі - є оригінальні. А корг по моєму то Італія чи я помиляюсь і якщо вони виготовлені в Китаї то які вони оригінальні

Так,ви помиляєтесь.Для того,щоб найняти дешеву робочу силу,майже всі відомі великі фірми побудували свої заводи в Китаї.Як виявилось краще збудувати підприємство,де є дешева робоча сила,ніж платити більше працівникам в своїй країні(є дуже багато нюансів чому,але вам того не потрібно).Отже будьте спокійні,даний Korg оригінал,виготовлений на офіційному заводі і під пристальним контролем представників вищого світу)).Якщо коротко,то якось так.

Дякую пане Олег за чітке пояснення але пульт Дінакорд 1000/3 теж нібито зборка китайська а під них почали випускати якісь копії /то жах я за рік був з ним три рази у ремонті/ тому хочу знати чи з цими коргами теж така історія чи можна спокійно замовляти на аліекспрес за кілька сот доларів який на Україні коштує далеко за тисячу і який з них краще буде звучати /ра 50 ра 600 ра 700 ра 800 ра 900 чи ра 1000/ чи то майже одне і те саме з деякими змінами функціону  та дизайну  

Які з серії ра оригінальні чи їх немає     pa60 pa80 pa800 pa1x pa1x pro pa2x pro pa3x  pa4x.  3-ій і 4-ий вже давно є на ринку китайської збірки. Італійська збірка (по простому)  відрізняється шильдіком, який спереді наклеяний з вказаним серійником.

Дякую пане Олег за чітке пояснення але пульт Дінакорд 1000/3 теж нібито зборка китайська а під них почали випускати якісь копії /то жах я за рік був з ним три рази у ремонті/ тому хочу знати чи з цими коргами теж така історія чи можна спокійно замовляти на аліекспрес за кілька сот доларів який на Україні коштує далеко за тисячу і який з них краще буде звучати /ра 50 ра 600 ра 700 ра 800 ра 900 чи ра 1000/ чи то майже одне і те саме з деякими змінами функціону  та дизайну  

Дінакорд 1000/3 - збірка китайська, користуюсь 10 років, жодної поломки, навіть вся фарба на місці.

Не плутайте китайську зборку з дешевою копією

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти