Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому музика стала гіршою, а в країні все так погано з музичною "культурою"?
Чому музика стала гіршою, а в країні все так погано з музичною "культурою"?

Дозвольте вставити до піднятої теми і своїх "кілька копійок". Це щодо Білоножків і Поплавського.Десь кілька десятків років тому ,Білоножки почали вести програму "Мелодія двох сердець".Дуже цікавий був проект.З усієї України приїздили талановиті сімейні колективи. Дійсно-народні таланти.Але через певний час,помаленько все змінилося. На програмі з"явилися друзі ведучих,куми,родичі іт.п.зі своїми різновіковими чадами,які в більшості випадків до музичної творчості  не мали ніякого відношення.Не буду перечисляти імен,але це вся "столична музична еліта.."Передача стала не цікавою,тому що кожен раз ,ті самі фейси.Співакам з перефирії шлях закрили.

Щодо шоу Поплавського.Дуже хотілося б дати йому мікрофон і щоб він "заспівав" так,як кожен з вас:без дорогого світла,десятків красунь- студенток,купи бек вокалістів,танців, костюмів ,які змінюються майже через кожну пісню.І тоді б всі побачили,що "король голий".І підсумок.Кожен з нас,вас підійде колись до тієї межі,коли потрібно самому собі сказати-стоп (поки люди не сказали)..Вищезгадані персони цього не відчувають.І оті тонни гриму.пластика роблять їх смішними.А кривляння і роль "молодух" викликають у трезвомислячих людей огиду.

Вищесказане-це особисті міркування,хтось має іншу думку.На здоров"я.

 

Повністю поділяю Вашу думку...

Дякую.Приємно мати  однодумців хоч в таких питаннях..

Спіймав себе на думці, що через великий потік всього нового віддалився від талановитого співака і композитора. Недавно передивився концерт його з прологом, аж мурашки по шкірі. Ну як же ж так, такий голос, такі пісні, чому лента фейбук моя мовчить, показує все не те.

Одним словом - Я Люблю Тараса Петриненко https://www.youtube.com/watch?v=ZbXEQ7gtH7o

А я дуже шаную творчість світлої пам'яті Миколи Мозгового.Його музика, як і музика Івасюка - самобутня, так же, як і в Івасюка, можна не знати, хто автор твору, але почувши оригінальні гармонічні прийоми - здогадатися, хто автор!То був Титан!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти