Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Electro-Voice ELX115P
Electro-Voice ELX115P

Лоб в лоб перева буде на боці  RCF 715 .

Якщо порівнювати elx і art 715 ,то для вокалу кращі elx.Rcf 715 дуже крикливі і сирливі .Для невибагливих дискотек пайдёт.Але вокалістам може не сподобатись.Я обрав елх активний.Але тільки для озвучки своєї ведучої.Але  буває,що і використовую для невеличких банкетів(20-25  чол.).Звук elx мені кращий за art 715.Але то моє вухо і моє імхо.

Цілком солідарний з попереднім постом. ELX у парі з сабом

звучать козково.

Так,що там не кажуть,elx досить не погана акустика.Але активна версія.І тільки євробляха.Якщо євробляха,тоді ціна-якість.Якщо Україна,то ціна не відповідає якості.)))Якось так.

Мали нагоду порівняти RCF ART 725 , CorusEvolution C 15.2, EV TX1152? звісно пластик RCF , і дерево інші , але RCF 700 ВТ, dynacord , EV - по  500 Вт. Тиск однаковий 133 +- 134 db. Підсилювач Dynacord SL 2400. Мікшер Yamaha MGP12X. Так от , на думку колег (6 осіб) однозначно  CorusEvolution C 15.2, EV TX1152 виграють по збалансованості і якості. RCF - в порівнянні, просто кричать. (Особиста думка). 

  •  
  •  
Ви хоч розумієте що Dynacord i EV акустика з малим калібром драйвера а RCF це вже система з більшим калібром тому вам здавалося що вони кричати. Там драйвер який пише низько і за рахунок чого краща читабельність в не осі, ще перевага на вулиці оскільки дальше буде цей драйвер закидати. До цього звуку треба привикнути. Ще одне з малим калібром ніколи не зробите звук такий як на колонках з більшим калібром,а от з більшим калібром це можна без проблем,просто на мастеровому EQ прибираєте скільки хочете.

Деже багато пафосу. Акустику потрібно купляти для конкретних завдань. Щоб було легко носити і гарно звучало це RCF HD 10  12 32 . Маєте  сили носити і гроші то це електровойс етх 12  15 активні.Ще можуть бути FBT дорогі серії. Якось так.

Згідний з zbpisni . 
Я маю 6 RCF TT22 MK2, 4 FBT StageMaxx 12ma, 4 RCF 708-AS II, мікшер  Allen&Heath Sq6
Також працював на ElectroVoice ZXA5, QRX 218S, QRx 115/75, Yamaha DSR. Дуже мені подобається система FBT Mitus 114A
Кожна система має своі позитиви і негативи.
На разі зупинмився на RCF TT, ( 4 FBT StageMaxx як монітори) і не збираюся нічого міняти.
В ТТ кросовер на 800 Грц і тому легко настроіти вокальні мікрофони.


Andrew Timochko говорить про калібр,  можливо я поясню простіше. Драйвери з кутом 90-60 кидають звук нормально (можна так сказати) на відстань не більше 15м
драйвери з кутом наприклад 60х40 кидають до 30-40 метрів, безумовно залежить від діаметру драйвера ( 1 дюйм  , 2 ,3) 
Лінійіні системи мають 100 х 15 як ви напевно знаєте.

Kут 60 х 40 добре використовувати надворі. В приміщенні високо під стелею або в довгих залах а також щоб колонки стояли далі від танц площадки.

Для нормальних робіт стандарт 90х60 абсолютно вистарчає. RCF порівняно з іншими легкі по вазі і достатній по СПЛ.
Стосовно що RCF крикливий- це дешеві серіі. Дорожчі серіі звучать так як треба.

Всім доброго дня.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти