Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » RCF ART 415 A чи db Technologies Opera 15???
RCF ART 415 A чи db Technologies Opera 15???
Але хтось підняв тему ???? Пройшов вже рік. Напевно що давно купив собі колонки.

Вельми шановний Ivan2912,особисто мені є що сказати,крім того,я по роду роботи переслухав тонни акустики.Але в цьому випадку-то без сенсу і якщо ви звернули увагу,то чомусь відгуки пишуть(з особистою думкою)-або люди зацікавлені(торгаші),або,як у випадку з колегою Andrew Timochko,люди,які щиро вірять,що допоможуть з вибором на основі своїх особистих вражень.Але відкрию вам маленький секрет,як писав Богдан Іванишин(золоті слова) ще у попередній,до речі подібній оф топ темі цього ж топікастера:’’…важко сказати, потрібно самому послухати і зрозуміти що для Вас краще. Шукати на форумі поради що до порівняння акустики, невдячна справа як не крути, у кожного свої смакові уподобання і різні слуховаі апарати…’https://www.minus.lviv.ua/forum/thread/10500/?page=1  В цій темі теж колеги радили топікастеру знайти час,можливість і послухати акустику.Слухати поради по інтернету-справа невдячна,це можна порівняти із ситуацією,коли радять по інтернету скільки потрібно засипати в борщ солі,перцю,сметани і т.п.Можна ще більш інтимніші приклади навести)),але результат залишиться тим же.Сарказм в даному випадку-річ доречна,особливо цікаво спостерігати реакцію зацікавлених колег.))

Павло Зозуля. Перепрошую але я комусь що пропонував ?????????? Так я торгаш але окрім того музикант і наслухався різного типу апарату в досталь і можу порадити. В котре переконуюсь що не потрібно нікому нічого радити а особливо тут на форумі бо все перекрутять. Я на продаж на даний момент не маю ні одного і ні другого. Хоча в дійсності маю тону апарату що можна озвучити з 10 і більше кантор і тим не хизуюсь. І направду добрі варіанти і не Берінжер але може Ви не помітили що я нікому і нічого не впарую. Це мій послідній пост, бо переконався багато разів що тут допомоги нікому не потрібно. Тут реально сидять багато хороших людей з попкорном і хочуть просто когось обісрати. Вибачте але це правда. Всіх вітаю з наступаючим новим роком та різдвом христовим.

Ivan2912,шкода,що ви так нічого й не зрозуміли...Ображатись,як 5-ти річна дитина і звинувачувати всіх у безсердечності(пом'якшив ваші висловлювання) у завідомо оф топовій темі-остання справа.Особисто вас ніхто не хотів ображати,тут більше питань і рекомендацій до топікастера.Всіх з наступаючими Різдвяними святами та Новим роком!

Я і не думав ображатись. На ображених падають балкони. Просто замітив не одноразово я к тільки висловиш свою думку або пропозицію то чомусь одразу багато форумчан тебе починають обжовувати. Для чого не розумію і реально краще сидіти з боку з попкорном і за цим всім спостерігати, Якось так,

Всім хорошого настрою та вдалих покупок та продажів,

Колеги не сваріться! Дійсно оф-топний пост, який провокує до подібної риторики... Всіх поважаю, за власну добру думку, і що не жалієте власний час відписати! Всіх обняв.... веселого Рвздва!

Що можете сказати про аккустику ПАРК Аудио Бета 4215 на Эминенсах?

 

ПАРК Аудио Бета 4215 не рекомендую. Якщо ПАРК то Т141або Т122, а щодо дискусіі вище, то звичайно що  RCF, а ще краще RCF HD 12,15 чи 32,35 , залежить від фінансових можливостей.

Парк аудио бета 4215 чим вони погані? тим паче вони мені в стані нових обійшлися в 6 тис. гривень без ремонтів....... А активні парки Т141. так ціна майже як Єлектовойси 90. майже 100$/   

 

Я висловив свою думку, а рішення щодо певних дій приймати Вам. Успіхів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти