Головна сторінка » Список форумів » Пошук плюсовок » Шукаю плюси
Шукаю плюси

Шукаю плюси в найкращій якості, бо в неті нема де купити (wav, mp3)

Володимир Коваленко - Серце моє там, де Україна

Ігор Данилейко - Кохання в Карпатах

Ольга Монастирська Роман Сидорук Ти світ моїх очей

Доброго часу доби! пане Назар, судячи з профілю ви "залили" сюди більше 2-ох тис фонограм, невже для Вас є проблема їх написати, а то мені аж смішно стало))

Не проблема в тому щоб написати, а проблема в тому що часу на це немає.

В моєму віці вже потрібно заробляти гроші, а не витрачати час на написання фонограм, щоб викладати їх на сайт, щоб всі користувалися і т.д.

Як ви і написали (судячи з профілю ви "залили" сюди більше 2-ох тис фонограм), скільки би не написав, людям завжди буде мало.

А в першу чергу, ці плюси я шукаю не для написання фонограм на них, а для того щоб слухати.

А оскільки слухати  я українську пісню люблю як в найкращій якості, тому і прошу поділитися, бо те що є в неті, якість не дуже.

То як Сергій, допоможеш знайти плюси хорошої якості?

Скргій з якісної пісні можливо більш-менш якісно забрати вокал! А з мп3 тих що в неті якісно зробити не вдається. Тому якісні пісні це багатьох проблема, не лише Пана Назара!

пане Назар, буду радий Вам допомогти, якщо потрібна для Вас річ у мене знайдеться... Дякую за розуміння, немав на меті Вас чимось образити...

Ніякої образи нема і бути не може. Шукаю впершу чергу мизику для душі, дя себе.

Дякую що відгукнулися.

Пане Назаре.Є таке:Ігор Данилейко - Кохання в Карпатах

Ольга Монастирська Роман Сидорук Ти світ моїх очей

Якість мр3.

Добре Михайло. Завантажуй в свої записи. Головне щоб мр3 було не ютубу

пане Назар скиньте номер вайбера я Вам відправлю твори які маю в "хорошій" якості правда в форматі МР3 а Ви вже самі розсудете на свій смак...

0639573232

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти