Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Корг PA 800 зєднання з мікшером
Корг PA 800 зєднання з мікшером

Доброго дня Всім. Підкажіть будь-ласка- хто користується синтезаторами який використовувати кабель(балансний чи не балансний) та відповідно пальчики- джеки для зєднання з мікшером чи просто можна інструментальним кабелем підєднати і не заморочуватись чи буде краще звучати. У кого -як і яка думка з приводу цього? Дякую

Не розумiю,в чiм проблема,ви початкiвець?Небалансними джеками(пальчиками) пiдключаєте в два моноканала в мiкшер,при цьому панораму на пультi розводите один канал влiво,а другий канал вправо.Таким чином задiюєте два небалансних шнура L,R з клавiш на два моно канала на пультi.

PS:Якщо клавiшi пiдключаєте десь на сценi i задiяний мультикор,то потрiбно задiювати di box (якщо не вкурсi,що це за приблуда,то довго розписувати,нет i гугл вам допоможуть).

muzon78,я пробiгся швиденько форумом i бачу,що ви охочий до дилетантських питань,а ось подякувати колегам за вiдповiдi жодного разу не спромоглися,лиш штампуєте теми чи влазите в чужi...То може i колегам слiд iгнорувати "дитячi" питання,аж поки не навчитесь дякувати? 

Доброго вечора. Ви "пане" так пробіглись по форумі швиденько що не дочитали моє "дитяче" питання а в кінці слово Дякую не побачили. А от дозволу штампувати чи влазити в в інші теми у ВАС точно питати не буду. До речі ВИ теж влізли в чужу тему - але не з корисною порадою а як - "критик".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти