Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Задавки
Задавки

Так розумію, що сай по трошки , перетворюється з Мінус Львів у Задавка Львів. Починається битва задавок..  Шкода.... колись виставляли  авторські роботи,  власні мінусовки, а тепер чомусь  майже ніхто не хоче працювати... Чуже виставляти як за своє....  Дуже прикро...

Сергій Чепига,то що ви такий "видатний" робите на такому ненависному для вас сайтi?Замiсть плачу,займiться якоюсь корисною для країни справою.

Та чому, надійшли нарешті часи, що автори, які вміють робити хороший і якісний продукт - нарешті зрозуміли що він коштує грошей! Особисто я, дуже це розумію і абсолютно підтримую! Хочеш "халяву" - працюй під давку, хочеш якість - плати майстру! Все закономірно, і з точки зору гуманності і законодавства.

Гідна і логічна відповідь пана Богдана.На відміну від пані Алевтини.

Богдан Дмитрович цілком вас підтримую!!! Мало хто цінує чіюсь працю, напишеш щось то половина навіть не подякує 30% будуть писати свої претензії що щось там не так в мінусі і лише 20% подякують. Посиділи б за тим комп'ютером або над кляпою декілька деньків і ночей то тобі було все супер) А на рахунок задавок мені здається що кожен хто має якісь гаджет і інтернет може зробити ту задавку в досить не поганій якості!!!

З моєї сторони були сказані очевидні речі,зі сторони пана Богдана теж,навiть бiльш,нiж очевиднi.Але на даний момент кожен собі вибирає,що є приоритетнішим:скиглити і нарікати відносно задавок,що само собою є ясним,як білий день,бо то мало статись рано чи пізно,халява закінчилась;чи все ж притримати своє скиглення при собі і в такі важкі часи зосередитись на речах більш важливіших та нагальніших.Чи не так,шановнi пани,нашi любi захисники?

Алевтіна,а чи була вона?Ота халява?

Не сваріться, всі мають право на власну думку. Щоправда, висловлювати її можна і... коректніше. М"якше.

Задавки то є мусор, шлак і непотріб.Завалена "середина" - кошмар просто.Так, я розумію, шо публіка до такого переважно невибаглива, так шо проканує, але ж ТИ САМ, один з другим, на власні вуха той "рак" чуєш!Невже по нервах не б'є?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти