Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту
Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту

М-да,чесно кажучи,нажаль,ви чітко не вказали ваші задачі,чи то має бути концертний пульт,чи студійний,чи просто репетиційний,як з’ясовується,знову ж таки,з догадками,він має бути універсальним)).На питання про акустику,ви лише зараз відповіли:“Щодо акустики - яка буде на концертному майданчику”,то в такім разі,навіщо вам пульт,на майданчику не буде крім акустики пульта,чи мультикора?Я вже нічого не розумію)).Припустимо майданчики бувають різні і ви приїхали зі своїм пультом,а там акустика якась уявна наприклад Behringer,чи Soundking,підсилювачі якісь самопали чи тих же брендів,підскажіть будь ласка,який сенс з вашого пульта,просто,щоб лише підключити ваші інструмнти і підключитись вашим пультом до основного?То який сенс в такому ретельному підбиранні пульта,якщо ви не маєте своєї акустики?Мені здається,тему треба закривати,ви вже все обрали,правда особисто у мене є дуже багато питань,перепрошую,мені здається,ви дилетант в концертній діяльності,але то не моя справа,вибір зроблено)),гарної творчої діяльності.

Помиляєтесь, шановний, в концертній діяльності - далеко не делетант, хоча й до гуру далеченько)) Навіщо власний пульт? Не хочу залежати від звукорежа якому байдуже до того як ми звучим. Я хочу сам в реальному часі рулити звучанням інструментів, додавати та прибирати те що потрібно і коли потрібно. З усіх концертів (близько 20-25) найкраще ми прозвучали в Палаці Україна - під заздалегідь підготовлену студійну фанеру. А ще на передку, коли привезли всю апаратуру з собою і все налаштовував я сам. Непогано прозвучали у Вишгородському БК, але то був наш сольняк і купа саундчеків (зі звукачем майже породичалися). Коротше кажучи, більше половини концертів були відстійними щодо звуку. Це те що стосується лайвів. Для домашньої роботи... Знову ж таки, це здебільшого репетиції і частково запис (щоб скоротити роботу в студії на чому можливо, ті ж беки, припустим). Отже, вважаєте що тему вичерпано? Для мене - ні! Крім того, повторюю, часу в мене предостатньо для того щоб народити правильне рішення. Вибір зроблено та не зроблено. Конкретизуючи питання, в першу чергу пульт має бути таки концертним. А ретельність підходу до вибору зумовлено бажанням створити власне впізнаване звучання зі своїм характером. Пульт буде застосовуватись і при записах на студіях в якості сатуратора, грубо кажучи, до цифрових інструментів. Така собі родзинка. Я розумію, що підхід може здатись дивним та мистецтво - воно таке, художники - ще ті диваки))) Якби я мав більше платіжних спроможностей то не було б ніякого айпаду із софтом. Всі сінти брав би аналогові та й з пультом б не заморочувався, звісно, це була б професійна цифрова консоль. Але, нажаль, я не мільйонер. Ось так і виникла ідея - цифрові інструменти та аналоговий аутборд. Тому і шукаю адекватної поради. Якщо немає що по-дружньому порадити, то це не є підставою переходити до оцінки мого досвіду. Дякую!

Перепрошую, якщо дійсно мої прохання розмиті і не зрозумілі. Але що головне у творчості? Інтрига... Стиль... Недосказанність)))

Ну що я можу сказати,ми розмовляємо "різними мовами" і так буде з кожним,хто мало-мальськи захоче вам допомогти і розуміється на звукоінженерії)).Вам там давали дуже корисні дружні поради,плюс ви не розумієте,що без своєї акустики ваші страждання марні)).Особисто для мене все зрозуміло,жалкую,що вліз в тему,більше мені дійсно немає що вам порадити.Друже (гадаю можу на ти,бо маю далеко за 55-ть,з яких 32 звукач),сердечно перепрошую,якщо образив,тисяча вибачень.Зникаю)).Дякую!

Вельми дякую! Звісно, можете на ти, друже. Не зникайте, будь-ласка! Спробуйте зрозуміти мене не з точки зору звукоінженера а з точки зору музлописаки. В звукорежисурі, порівняно з вами, я ледь на любителя дотягую. Але яке не яке розуміння маю (з 2008ого в темі). Тому, впевнений, зрозумію вас. 

Твердження що цифра звучить тільки після цінника 5-6К це не правильно, це все залежить від АЦП-ЦАП які зараз в любму бюджетному пульті досить хороші, чогось багато професійних колективів в своїх райдерах не вказують що їм потрібен дорожестий пульт, тай правильно сказали що все залежить і решту звукового тракту, тим більше якщо ви будете працювати по концертах то цифра буде переважати тим що ви собі підготували сцену з налаштуваннями всіма так як ви хочете а потім приїхавши на концерт тільки коректуєте на мастері під акустику, бо з аналогом такий варіант трішки складніший. Скажу з свого прикладу повністю розкласти сетап і налаштувати його займає до годии часу всі налаштування вже готові тільки запускаю референс трек і по ньому роблю мінімальні коректування під конкретний зал. З ремонтом так само цифра переважає над аналогом, виходять з ладу тільки фейдера і можливо преампи і то якщо не перегружати їх, тай з фейдерами менше проблем бо вони не будуть впливати вам на звук (шум тріск) навіть якщо якісь фейдер вийде з ладу можна перенастроїти канал на інший фейдер або керувати програмно. Так само з глюками це дуже велика рідкість, я працюю з цифрою з 2017р і ні раз в мене не було глюків. За вийнятку Soundcraft ui12 там час від часу падало керування але це була проблема не тільки в мене навіть розробники пізніше дани комент що це була проблема при розробці. 

Дооообреее. Вельми дякую, друже. Чув, що у своєму ціновому діапазоні найкраще звучання має Roland M200i. Айпад вже є, тому... Чи, може, придивитись в сторону A&H Qu24?

Вітаю.
Денис, чи я правильно Вас зрозумів - Ви хочете керувати пультом під час концерту на сцені одночасно лабаючи?

Вітаю, Семен. Саме так, лабаючи і співіаючи. Рівні, звісно, буду зводити заздалегідь. Хочу рулити ефектами в реальному часі, не залежачи від настрою чи бачення виділеного прокатною компанією звукача.  

Працюючи на сцені Ви будете чути моніторний мікс, а ніяк не звук з порталів. Ви навіть баланс інструментів - вокалу не зможете звести, знаходячись на сцені. Про яку якість Вашого звучання можна далі говорити?
Як  думаєте, для чого пультову рубкуставлять по центру на певній відстані від сцени?
Якщо хочете якісного звуку - або виберіть собі свого звукорежисера, робота якого Вам подобається і якому довіряєте. Або не лабаєте і самостійно рулите звуком, але аж ніяк не зі сцени з пультової рубки, ка має стояти на своєму місці

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти