Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Зустріч в реалі
Зустріч в реалі
Логічно, але не демократично. Вважаю ідею Романа Метельського підтримати.
Те що адреса має в собі львів.уа це ні про що не говорить, просто вибрано даний хостинг. А відвідувачі на сайті не тільки зі Львова. А якби адреса була б мінус.ком.уа то значило б що зустрічі проводити в якомусь Комарові, чи Комарську???? А пропозиція Романа дуже слушна.
незнаю.як там в інШих містах України.але у Львові є дуже *файний*ЗВИЧАЙ- В КІНЦІ РОКУ.ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ ХАЛТУРИ- В НАС "ЗАПУСТИ"-ось там,ми віддихаємо тілом і душею,А КОЖЕН ДЕНЬ,КРІМ СУБОТИ І НЕДІЛІ МОЖНА ЗУСТРІЧАТИСЬ НА МАГНІТІ(БУВ БИ ЧАС)
Всім ПРИВІТ. З радістю приїхав би до Львова, хоча сам з м.Хмельницького, але Львів добре знаю, бо там вчився в музпед училищі 1987-1991рр. До речі у нас в Хмельницькому теж вже склалося традицією в кінці року ми *закриваємо сезон* . Повірте  - це супер.Збираються лабухи , ведучі, оператори, фотографи.
ГУДИМО ДО РАНКУ
Читаю то всьо і завидки мене беруть.... Люди зустрічаються, вирішують свої питання, чи то просто так збираються того ж таки пивка попити. А ми тут, у Каховці одні такі, хто по-чесному, вживу співать всю програму. Я, та моя напарниця. І нема нам з ким навіть поспілкуватися. Здебільшого на весіллях просто пацанва з компа задешево музику ганяють а ля дискотека, але то й дискотекою язик не повертається назвати. А люди слухають, та й думають, шо то так і має бути... А коли нас побачать у роботі - то у них шок настає: Невже таке буває.... Я вже не кажу про те, коли телефонують та запитують у мене скільки коштує наша робота, то як почують скільки - то з переляку слухавку кладуть, декотрі ще обіцяють передзвонити пізніше...

А якби було з ким тут такі проблеми обговорювати, то й робота у всіх би була, та й заробляли б усі не так, як зараз...  А так - нема з ким. От таке воно у нас життя...
А до Львова їхати з Каховки - задоволення не з дешевих. Позаторік і торік їздив на зустріч форуму МСК до Одеси. На людей подивився, себе трохи показав. То було кльово! Цього року не вийшло... не поїхав нікуди. Нажаль...
Якщо у Львові я за! Це було б цікаво. Хороша ідея, зустрітися всім користувачам, десь у Львові за кухликом холодного пивка!
Підтримую Едуарда Вражого і Богдана Садовяка
 

Я також за. Хоча було б краще у Львові, але можна і десь у Львівській області (далі робота не дозволяє). Але треба щоб люди знали про це десь місяць, два наперед. Добре б було якби це було в неділю, десь година 12:00 і під час посту.

Підтримую Діму Яроша!

Дещо відійду від теми. Було б добре якби в кожному обласному центрі було місце (узгоджене з відвідувачами сайту) де б скажімо в останню неділю місяця о певній годині могли збиратися музиканти... (ті в яких буде час і бажання познайомитися і поспілкуватися з колегами по цеху). Цікаво почути  хто що думає з цього приводу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти