Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Музикантам і не тільки.
Музикантам і не тільки.
Шановні колеги,які працюють і живуть у Львові і поблизу.31 січня у ресторані Чумацький шлях,що у Пустомитах-нам вкрали скрипку(Цілу),майстрова робота.Можливо хтось буде шукати покупця,або пропонувати.Дайте будь-ласка знати,готові навіть заплатити.Скрипка не наша,і тепер соромно дивитися людині у очі.Підтримайте нас будь-ласка.Дякуємо всім за спвпрацю!!!!!!

             0677153351

Дуже прикро Таня. Я також колись співав деякий час В "Чумацькому шляху" в мене нічого  такого не було!

Ай-яйяй!Шкода,Таня!Таке трапилось нещастя!Ви молодець,що звернулись до людей,може,і знайдеться пропажа?Будемо надіятись,що є добрі люди на світі.Бачте,шановні музиканти!Не залишайте інструмент без нагляду.Будемо надіятись,Таня,я би не купив просто так..Може, і львівські музиканти в чомусь Вам допоможуть.Я не "авторитет",але підняв би всіх своїх музикантів на "ноги".Зверніться до львівської  братви,Це не жарт-скрипка майстрова робота!Ви працюєте у Львові,то там себе хлопці більш,менш себе знають,не знаю,може, я не  правий...

 Тут продаеться якась скрипка  http://vkmonline.com/showthread.php?t=52662

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти