Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Зміна тональності в мінусовках
Зміна тональності в мінусовках

Було б не погано . коли б і на цьлму сайті була можливість транспонувати мінусовки........

Вибачаюсь за орфографічні помилки .Мабуть так розхвилювала вже сама думка про таку можливість))))))

Рекомендую програму Amazing Slow Downer. Це аудіоплеєр з функією конвертування темпу і тональності. Правда, є певні проблеми із встановленням - читайте коментарі (на рутрекері). Ця крихітна програмка (4,5 Мб з оновленням) працює просто ВІДМІННО!!! (після Time Factory та Waves)

Я довгий час користувався Time Factory. Зараз усе роблю в Nuendo - там і частоти відразу можна поправити, словом, зручніше якось...

Після того,як попробував MELODYNE Editor 2.1.0.45- то одразу ж стер Timefactory,       До речі ще є не поганий плагін- elastique pitch. В студії REAPER дуже потужна обробка-називається Elastic PRO-2,яка однозначно взуває  перечислені прибамбаси інших редакторів,та віртуальних студій,крім,можливо, MELODYNE.А взагалі то час пішов уперед,виходять у світ нові проги з потужнішими внутрішніми алгоритмами,які уже зараз по деяких параметрах взувають 5-тий КУБ,та NUENDO.Так що раджу на цьому не зациклюватись,а шукати щось нове.   Удачі.

Так що раджу на цьому не зациклюватись,а шукати щось нове.

В свою чергу раджу не зациклюватись на пошуку кращої програми для пітчшифтингу, а самому писати мінуси в будь-якій тональності.

В свою чергу раджу не зациклюватись на пошуку кращої програми дял пітчшифтингу, а самому писати мінуси в будь-якій тональності

В свою чергу раджу не писати мінуси, а виконувати музичні твори вживу одночасно на кількох інструментах. 

Давайте на доходити до маразму в філосовських розмірковуваннях, а писати по суті питання.

Маразм - це використовувати для пітчшифтингу зведеного пережатого МР3 мінусу професійні програми, які призначені для інших цілей, і водночас бідкатись, що погано пітчить :))

Я пишу мінуси в тій тональності, яка мені потрібна. І можу змінити тональність на будь-яку без погіршень в якості :))

Також виконую музичні твори вживу в гурті та оркестрі.

Тож, я не філософ, а цинічний практик.

Прошу не переходити на особистості, навіть якщо Вам здалось, що я Вас образив. Будьте дипломатом, Ви ж розумна освічена людина - Музикант.

Я не переходжу на особистості, ви мене своїм цинізмом не образите і я МОДЕРАТОР, а не МУЗИКАНТ. Ваш пост є офтопом, на що я вам цинічно вказав (а міг і бан вліпити). Тема про зміну тональності, тому, повторюся, пишіть по суті питання, замість давати недоречні поради.

Юрію, прохання - позбирайте теми про пошук стилів з усіх розділів в один. Як модератор модератору - безлад тут з цими стилями... Дякую.

Конструктив. На даний час краще, ніж DIRAC Processor у WaveLab, для пітчшифтингу нема нічого. Тому я й написав, щоб користувачі не тратили свій час на пошук кращих варіантів, а займались творчістю.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти