Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте колонки
Порадьте колонки

Плануємо купити пару пасивної акустики біля 300 Вт. Призначення - музичне обслуговування весіль (в приміщенні). Моніторинг продавців (Трембіта, Елтон, Комора, Радіобазар) показав, що вартість такого щастя практично однакова у всіх продавців: 500$ +/- 50$ .

Питання в тому, що вибрати:

1. Китай (SoundKing) чи "наше"

2. Якщо "наше", то Харків (SKV, динаміки Р.audio), Вінниця (Eminence Beta) чи Біла церква (MAG) . Динаміки начебто у всіх модні закордонні...

3. Корпус - пластик, ДСП чи фанера

4. Форма - прямокутна чи трапецевидна

Прошу поділитися, хто який досвід має щодо використання колонок, співпраці з продавцями.

Якщо вам потрібно якісний звук,тоді купуйте "фірму",а якщо "аби гепало"-то любі ваші варіанти підходять (не хочу нікого ображати,але за свій вік дуже багато таких апаратів перепробував).Я працюю на трьохполосній акустиці фірми ZECK( Electrovoice Proline-400W).Якщо пощастить десь купити - не пожалкуєте(я не продаю)

А машина у Вас також "фірма"? Ферарі мабуть або Майбах останньої моделі?

Буду давати сольний концерт, куплю "фірму", а поки для роботи на весіллях вистачить "щоб гепало". Але ж мабуть те що є в цікавлячому мене ціновому діапазоні "гепає" по різному? От про це і хотілось би почути.

можу запропонувати ZECK 15.3  i  12.3  на EV pro line, HK, PSE на B&C .Не дорого

Давайте, будь-ласка, конкретнішу інформацію: нові/ненові, потужність, динаміки, матеріал коробки, ціна?

80674961501

Я звичайно зателефоную, завтра з роботи, з безлімітного. Але чому б не вказати інформацію в темі форуму, який для цього створювався. Може якщо не я, то хтось інший зацікавиться. Чи ви хочете, щоб всі до вас дзвонили і відволікали від справ? Є ж у вас, мабуть, якісь справи?

 детальне обговорення може розтягнутись  на довго  ,якщо е  skipe -mikola975

Юра! Я бачу ти ще досить молодий і у тебе все ще попереду. Кожен мусить пройти через різні випробування сам,бо інакше не зрозумієш,що тобі дають добрі поради.Навіщо тоді просити поради?Пройде певний час і ти все зрозумієш. Я простий кабацький лабух,машина у мене за 2000 у.о. а колонки куплені за таку суму яку ти вказав!

Добрі поради - це поради з приводу поставленого питання,  я просив пораду щодо того асортименту, який є зараз в наявності у Львові, а ваша порада ідентична пораді "купи собі мерса", от і отримали відповідну реакцію.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти