Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Ремонт YAMAHA PSR-740 (Дисплей)
Ремонт YAMAHA PSR-740 (Дисплей)

Наскільки я знаю , всі магазини"YAMAHA" в Україні пов'язані з Джаз клубом.В мене коли була така проблема  всі мої знайомі консультанти з таких магазинів розвели руками і сказали:"Хочеш ,можеш до нас привезти , а хочеш вези сам ,але все одно інструмент попаде в Джаз клуб,тільки якщо сам повезу то буде швидше" То я їздив сам в той  Джаз клуб , за півгодини зробили , і пошти 1400 грн зрубали з мене.А як би через якусь філію від Джаз клубу ремонтував , то ямаха каталася б зо два тиждні.

Дякую за відповідь,буди дзвонити в Джаз клуб.

У мене була також проблема з дисплеєм у моїй YAMAHA S900.Крім різкого потемніння та деформаціїї зображення,були такі проблеми,як сильний шип із динаміків та блимання усіх лампочок на панелі.Але насамперед ця  проблема стосується самого  виробника,оскільки таких запитів зі всієї Європи та Амарики дуже багато.Я також дзвонив у джаз-клуб,мені сказали там ціну за ремонт 3500,спочатку був сильно здивований,але поспілкувавшись з багатьма людьми із США та Англіїї я дізнався,що вони платили за ремонт  400-500 $.Після довгих вагань я вирішив розбирати апарат сам,оскільки причина була на 99% оприділена.В розборці самого синтезатора  нічого складного немає.Розібравши синтезатор,проблема пропала.Склавши його,але не  скручуючи я дав йому 5 годин роботи і проблема не давалась чути.Спочатку зрадів,але задумавшивсь,що ця проблема може мете знову спіткати на весілля,до якого залишалось 3 дні я почав побоюватись.Склавши синтезатор попросив батька,(оскільки сам навчаюсь в університеті і не було змоги пропускати навчання)щоб той цілий день позаймався на ньому і переконався,що проблема не вилізе знову,але не пройшло 1 години його роботи,як це почалось знову.Довелось щераз розбирати,але на цей раз у розібраному стані проблема не зникала,почав знаходити причину.Причину знайшов  ,як на мене то це якийсь перетворювач напруги,що йде на освітлення дисплея.Відключивши його  від  дисплею,проблема зникла і вже 3 весілля відпрацював.Наразі працюю з маленьким  дисплеєм  підключеним через відео вихід,а сам дисплей синтезатора нормально відтворює зображення,але не освітлюється.Намагався знайти дану деталь та спроби виявились марні.У кого будуть,якісь питання, звертайтесь,буду радий допомогти.

Хто знає, чи PSR740 читає стилі з S910? Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти