Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Стилі польки і вальса для Roland GW-8
Стилі польки і вальса для Roland GW-8

невже ніхто, не може підсказати, вім все всерівно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Причина може бути у тому, що на флешках буває кілька логічних розділів. Може також бути якийсь завантажувальник чи шифрувальник.

Треба відформатувати флешу будь-чим, окрім стандартної утиліти Windows. Можна цією: http://www.flashboot.ru/Files-file-5.html

Форматувати бажано у FAT16.

Р.S. Нити, плакати і ображатись не потрібно - тут на форумі ніхто нікому нічим не зобов'язаний. Іди муч службу підтримки Роланда...

Дякую за підказку

У мене була така проблема, допоміг мені Віктор Українець. Чомусь в мануалі про те, яка має бути флешка нічого не сказано. Я перечитав його вздовж і впоперек і нічого.

Все дуже просто - флешка повинна бути не більше 2GB , щоб на неї можна було експортувати, а зчитує РОЛАНД з будь якої

P.S. перед експортуванням  на флешку -  її потрібно відформатувати на РОЛАНДІ. УСПІХУ !!!

Якщо флешка повинна бути не більше 2GB, значить вона форматується в систему FAT32!?

При форматуванні флешки на роланді - на ній створюються папки СОНГ, СТИЛЬ , АПДЕЙТ, ПЛЕЙ - ЛИСТ, СИСТЕМ, Всі системні настройки і перформенси зберігаються в папці СИСТЕМ у вигляді одного закодованого файлу і тому , якщо відтворювати стиль писаний і відмікcований на одному роланді , то варто булоб додавати , ще б  отой файлик щоб усе було так як задумано, або створений під цей стиль перформенс.

Доречі ! Польку можу подарувати , Переробляв з готової , Тільки куди....?????? Ну то напевно з понеділка . УСІМ ГАРНО ВІДЛАБАТИ !!!!

Володимир Косинський : розмір флешки ролі не грає , вмене 2G.8G і 16G, і всі імпортують і експортують тут проблема у швидкості флешки, я в даний час працюю з 16G, і все без проблем!

  Ідеально працює з GW8 Transcend 16GB JETFLASH V70 Техническая информация
Объем: 16 Гб,Интерфейс: USB2.0
Максимальная скорость чтения: 18 Мб/с
Максимальная скорость записи: 5 Мб/с
   

та нажаль має значення розмір...

форматування на FAT32 підтримає розмір до 4 Gb

на компі воно все працює а на роланді GW-8 ні...

краще флеш на 2-Gb і все буде працютати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти