Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » бюджетний мікрофон
бюджетний мікрофон

Невже шурікі 606-608 такі пагані....

Привіт всім!!! Мені також потрібен мікрофон до 500 гривень для співу вдома, порадьте на які марки і моделі варто звернути увагу. Погоджуюсь, що за такі гроші хорошого мікрофону для роботи не купиш, але в кожній ціновій категорії є кращі і є гірші. Щоб не купити щонебудь добре було б звузити коло пошуку...

Може якийсь із дешевших Шурів?

б/у не хочу. 

Справді, все пізнається в порівнянні. Поки не спробуєш щось ліпше, доти його не схочеш. Я користувався кілька років Шурами 606. Потім спробував СаундКинг. 606 для дома - недорого і непогано. Саундкінг рекомендував би тількі тим кому може сподобатись його звучання. А найкраще зупинитись на СМ58. Навіть на дешевеньку апаратуру відчувається різниця. Хотів би мовити невелике зауваження по форуму. Перший час СМ мені несподобався. Ну тут і недивно - стільки часу співати в 606 та Саундкинг. Але вже за місяць, я не хотів їх брати у руки - см58 значно краще і як недивно в нього легше співати. Дитячий вокал теж помітно краще зазвучав у СМ58. Тай для запису своїх плюсів СМ рулить.

Неможливо вибрати для себе ,,правильний" мікрофон" незалежно від ціни, не спробувавши його самому.

Невже шурікі 606-608 такі пагані....

Для караоке дома - прекрасні)
Недопорівняння з см чи бета.

Шур 606 для дома,як на мене чудове співвідношення ціна-якість - зовсім недорого, та й не бубнить на домашньому караоке. До компа бажаний мікрофонний підсилювач.

Про що ми говорим.Дешеве і хороше-утопія крутіше комунізму.Я вважаю,що найкраще співвідношення ціна/якість в Shure SM58.Мікрофони нижчі класом/ціною вважаю беззмістовною витратою коштів.Задоволення від низької ціни буде тривати набагато коротше ніж злість через зірваний голос,кєпске звучання голосу завдяки дешевці,заводку і т.д.А потім все-рівно прийдеться вивалити касу і купити достойнин мікрофон,отже,для чого платити 2 рази,якщо можна  1 раз і мати сьв"єнтий спокій?Бережіть свій голос,він достойний найкращого,на ньому не можна економити,чи не так?Хоча підозрюю,що зараз хтось прийде і буде хвалити всякі там JTS і решту бюджетного барахла,яке годиться хіба на те,щоб давати поволати п"яним гостям на забаві.Якось так.

Я вважаю,що найкраще співвідношення ціна/якість в Shure SM58

В цій ціновій категорії є ще Sennheiser E835,840,845, EV 267 та багато інших нормальних мікрофонів.

Згоден,однокласників 58го трохи є,та я говорю про те,що мікрофони нижчого рівня просто шкідливі для здоров"я.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти