Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

 Давай для початку скачай отут книгу

Иоффе В.К., Лизунков М.В. - Бытовые акустические приборы

http://books4study.info/text-book2128-down.html

з неї напевно починали всі любителі звукачі.

Дякую.Христос воскрес!

Не траба вигадувать велосипед, є такий цапон лак.

Є проблемка з домашньою (комп*ютерною акустикою). У ввімкненому режимі з динаміків іде звук, схожий на трансформаторний.
 Візуально все в порядку, слідів горіння деталей на платі підсилювача немає. В чому може бути поломка?

підсилювач здох скоріше за все..

Потрібно спочатку дивитись блок живлення чи є усі напруги, а потім вже підсилювач.

В блоці живлення заміни електролітичні конденсатори.

Доброго дня шановні колеги. Прошу вашої допомоги. Маю два динаміки Санпетербуржці. Хочу зробити топи. Динаміки 8 ом, 300В, 15 дюймів. Розумію що цих параметрів замало для розрахунку хорошого корпуса, але я за фірмою не ганяюсь, топи потрібні щоб покрутити дискотеку, озвучити тамаду і тому подібне. Тому прошу не ганити і закидати ссилками на сайти з формулами по розрахунку корпусів. Просто поділіться будьласка, може хто має розміри готових більш- менш пристойних корпусів і схему фільтрів. А також які поставити ВЧ драйвера не дуже дорогі ( ссилку на сайт). І ще одне: Маю два рупора кінаповських, один спалений, але дуже вони мені подобаються тим що алюмінєві. Питання чи можна десь купити ВЧ драйвер щоб підійшов до цього рупора? Всім хто віднесеться серйозно і з розумінням зараня дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти