Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Tyros 4
Tyros 4

Тарасе, а крім Тайроса які ще синтезатори чули?

п. Ігор, у мене в кума KORG 800, апарат супер, модулює і міняє темп МР3, звучить дуже гарно, але сенсорний екран то не для мене. і вигляд Тейроса кращий. простішший в використанні, полька і вальс звучать як на мене краще. 

То тепер функція в синтезаторі №1 це читання МР-3 файлів? І чи не задороге це задоволення для гри примітивних мельодійок, як от полька/вальс, під механічний автоакомпонемент? Я мав PSR і продавши душе тішуся. Як на мене, то самограйки - деградайки. Так, заробити гроші з їх допомогою можна, а от музикантом стати - ні. Автоакомпонемент це аматорство і залучення до музики, як от :  http://www.youtube.com/watch?v=hvCnjljRnUs

Я не думаю. що сенсорний екран - це погано. Від прогресу нікуди не дітися. Windows 8 саме й розраховано на масове застосування сенсорного екрану (недалеке майбутнє? :-)

А в музичному інструменті сенсорний екран - це можливість нейміврно швидко дістатися необхідного пункту меню настроювань різноманітних параметрів звуку, ритму тощо.

А стосовно МП-3 програвача в музичному інструменті підтримую - то "дурне", як на мою думку. Чому б не купити окремий програвач?

(Грав з 1975 по 1995 р. "вживу". З 1995 по 2002 - на самограйках, але в цей час завжди сумува за "живою" музикою квартету - бас, гітара, drum та клавіші)

сенсорний екран то не для мене. і вигляд Тейроса кращий. простішший в використанні, полька і вальс звучать як на мене краще. 

Набагато краще звучать польки і вальси на ПСР і тайросах як на Корг ПА.

А ІМНО добавляти западло?Чи то є істина в останній інстанції

Шановні колеги, сперечатись відносно інструменту, то пуста трата часу. кожен до свого привик, і кожен каже так як я, що моє найліпше))). але відносно сенсорного екрану я не думаю що прогрес його потягне. Я в 2005 році їздив в Німеччину грати, і мені там видали станок Роланд(не памятаю точно марку, але ціна його була близько 5тис євро і в Україні я такого не зустрічав) з сенсорним екраном, який при жарі зі спотілими пальцями мене слухався за 2-3 раз. А що казати коли буде мороз -20? Я за тейрос, тому що всі кнопки є під руками і його рідні стилі звучать дуже файно, грати на живо, як колись, приносить одне задоволення. До слова професійна клавіатура з функціями дотику і після-дотику це просто супер як для музиканта, який завжди розвивається. 

Тарасе, при -20°працюють хіба лісоруби. Музиканти при мінусовій температурі нездатні щось нормально цигикати. Жоден виробник синтезаторів не розраховує що інструментом будуть користуватися при мінусовій температурі. Вони виробляють продукцію для адекватних користувачів.

А вот Вам и размер экрана на современных инструментах

http://www.youtube.com/watch?v=_vMBpCfGeNI

 

Хотів би побачити того, вибачте, дурня - який винесе Tyros4 за 4000$ на 20-ти градусний мороз.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти