Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з кресленнями для колонок!
Допоможіть з кресленнями для колонок!

Роман Тістик, "до заду" був хід дифузора через неправильне фазування. А вирахувати об'єм АС тепер що "два пальці об асфальт" - кидаєте параметри ТіляСмола динаміків, вказуєте якого порядку фільтр планується і JBL-лівська прога чи аналогічна все "прорахує" за вас. Але це менше ніж пів діла. Бо потрібно ще робити акустичні заміри при настройці кросовера. (Вимірювальний мікрофон, спеціальні програми і головне ЗНАННЯ і РОЗУМІННЯ питання). Я вже не кажу про його виготовлення. Можна купити готовий. Будь ласка: http://cgi.ebay.com/Peavey-ECS-1800X-Crossover-Speakon-1-4-panel-1800Hz-/390224566489?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5adb3258d9   Як на то пішло, то ціла купа виробників динаміків дає на своїх сайтах готові рекомендовані розміри Навіть   зі схемами фільтрів! А виготовляти колонки під які свої критерії, чи розміри наявних шматків фанери - дурного робота і трата часу. Результат відомий - чергові "вулики".

В Львіському інституті акустики ще непогану акустику роблять , собі планую там замовляти на осінь , на компонентах фірми Eminens .Правда є один недоліки ,вони там дуже повільні .......Але повністю підтримую те твердження що краще "фірми " може бути тільки інша "фірма"...

Якщо на Eminemce, то 15"-18" Omega PRO series. Все решта так собі.  IMHO.

Я сам колись, чи то по наївності, чи за браком коштів, ліпив такі " ВУЛИКИ". Прибували і саби і топи і кресленнями друзі ділились і розрахунками. Але як попробував прокатну апаратуру фірмову то шкодував за потраченими грішми і часом.  Не дуже воно получається в кустарних умовах.

Звичайно  що серія Pro п. Ігор , зарас маю "вулики" з дельтами ..... а міняти шило на мило резону нема. А от нарахунок кустарності непогоджусь в Львівському інституті сидять далеко недурні, і та акустика яку я в них чув досить пристойна , нажаль досвіду роботи на топових ас , таких виробників як наприклад "Електровойс", я нажаль немаю, але в порівнянні з тими-ж таке MAg чи SKV , мені особисто Львівські "кустарники" сподобались більше...

Хоча є далеко не профі в звукорежисурі і можу помилятись,

Богдан, "контора" зроблена на базі Львівського інституту акустики аж ніяк не дилетанти. Правда я не знаю з ким маюш справу. Я про фірму Богдана Волозовського. Це серйозна організація. Коли був останній раз, то  вони виконували замовлення прокатній фірмі з ось такими компонентами: http://www.thomann.de/de/bms_4592nd8.htm   Думаю це про щось та й говорить. Я правда в них в гостях не був вже років зо три.

Богдан Волозовський то такий бородотий)))) якщо так то його фірма, я співпрацюю з таким собі Костьою , фамілії нажаль непамятапю, старший такий пузатий дятько ,робота його мені подобається, але повторюсь ,дуже вже він повілдьний....То єдиний недолік

Не Волозовський, а Болозовський. І Костя то з другої фірми, хоча вони і разом співпрацюють

http://www.xs4all.nl/~boyzpc/ 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти