Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Чи дозволяється агітувати за виконавця під час конкурсу?
Чи дозволяється агітувати за виконавця під час конкурсу?

Вже завершується другий конкурс вокалістів на нашому порталі - а запитань та нюансів не меншає. То чи дозволимо учасникам конкурсу агітувати за себе? Тут тільки ваше рішення.

Я особисто вважаю, що нічого в цьому поганого немає! Це не якась фальсифікована накрутка голосів! У кожного є свій голос і вибір, тож якщо мені, наприклад, прийшла смс-ка з проханням проголосувати, це вже аж ніяк не означає, що я так і зроблю! На такий запит я одреагую прослуховуванням пісні конкурсанта і зроблю свій вибір! Думаю так може зробити кожен -це не так вже і важко!=))) І взагалі, агітація - це дуже грубо сказано! От "прохання про об'єктивну оцінку" - це вже краще!=))))

Ні.

Перед тим як щось забороняти, потрібно продумати як це контролювати. Особисто я не проти агітації, але не нав"язливої. Хоча у правилах бажано зазначити цей момент- можна чи не можна.

Мені здається що агітація, що промоція, що реклама, потрібні і не несуть якого негативу. Учасник хоче привернути увагу до свого виконання і розсилає запрошення прослухати його роботу і оцінити. Що в цьому поганого? Тему піару в коментах не буду зачіпати. Кожен учасник хоче оцінки своєї роботи, це нормально. Кому залежить на зайнятому місці, кому розходиться на отриманні оцінки рівня виконання і коментарів зі сторони, а хто просто для власного самоутвердження виставляє роботу. Це інтернет-конкурс зі своєю специфікою і дуже на справедливість і об'єктивність годі розраховувати. Голосують користувачі аккаунтів (!). Яку їх кількість фізична особа їх може мати?  Прошу подумати! Коменти часто-густо теж анонімні. Ображатись нема на кого і не варта. Це конкурс з елементами розваги і гри. IMHO. Підтримую і симпатизую тим учасникам які брали участь і в першому пробному конкурсі, і в цьому. Буду за них вболівати і в наступних конкурсах. На мою думку тут дійсно важлива участь, а не зайняте місце. Думаю постійні учасники будуть мати заслужену повагу, шану і авторитет в нашому портальному музичному товаристві завдяки хоча б лише участі. Маю надію що їхній приклад буде надихати і інших брати участь, а не тільки качати гігабайти мінусів.

Погоджуся мабуть стосвоно того, що реклама не є поганим явищем для конкурсу і для виконавця. Адже з таким самим успіхом наконкурс можна витавити пісню і не у своєму виконанні - ми цього перевірити не зможемо. А почути фіналістів і переможців мені дуже хочеться у Львові наприкінці року. Там зможемо і побачити і почути. Дуже вже мені кортить. ))))

Але мене зараз цікавить питання не реклами - а, власне, СПАМУ! Бо реклама рекламою, а один раз дозволимо - потім кожного дня будемо  отримувати по сотні листів. Що скажете?

Ну, СПАМ це зло!. Одна справа коли мені в приват приходить прохання, але воно персоналізоване. Тобто зазначено що звертаються до мене особисто. Фактично це звичайне повідомлення. Право на яке мають всі користувачі. Якщо ж говорити про розсилання шаблонних повідомлень за допомогою якої програми, то це вже неподобство.

Вітаю усіх.

Для того, щоб зменшити наслідки агітації та ще й не було таких фантастичних балів і відривів між призерами, можна згадати започаткування Тестового Конкурсу, а саме положення про те, що кожен користувач може проголосувати тільки за одного конкурсанта у окремій категорії.

Вполюються одразу два вищеперераховані зайці.

Як думаєте?

Усього найкращого.

Так, але лише користувачам із "Друзів".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти