Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Sound and Perfomance on KORG pa 50 - 500 (обмін інформацією)
Sound and Perfomance on KORG pa 50 - 500 (обмін інформацією)

Назар- на рахунок  програми тобі не скажу, бо не знаю, але вважаю. що  на клавішах треба пробувати і  підбирати бо поки виучиш програму (що-га -і -де) , то я думаю що на корг ти  більше і бистріше щось накрутиш...

 Назар якщо у тебе стацион. комп. розбераеш компютер (не за будь-його виключити)  береш флопік  находиш там має бути живлення для нього (один вид гнізда такий лиш вдругий там не всунеш не переживай) підключиш, підєднаеш шлейф и шукай на платі (велика---- кажуть на неї материнка) має бути 100%  шніздо під твій шлейф....  там побачиш (лиш уважно  і не спіши, все найдеш) збираеш назад ... мав би тоді запрацювати....флопік

В компутері я розуміюся дуже добре і в деталях, і в програмах, материнська плата досить нова і коли складав собі такого компутера кращої плати на той час не було і вона йшла точно вже без фходу на флопік, бо флопік вже минулий день, от і вже 2 роки нічо з компутера перекинути на клавішу не можу. Хоча ще потрібно попитати знайомих, напевно в когось ще є така річ в компутері!

Хлопці, не парьте мізки, купіть флопік на USB, він близько 50грн. коштує, і все буде гуд.

Павло, дякую за соплівки, у п"ятницю спробую, та відпишу. Ви поміняли скриньку, бо я вже вам колись щось відправляв. Не пам"ятаю. Також у п"ятницю познущаюсь над коргом, результат вам закину.

В мене ноутбук, (звичайно без FDD). Мусів докупляти Флопік на USB, приблизно за 20$. (можна подивитися в гугле - USB Floppy Disk Drive).

Поділіться, будь-ласка, хто має стиль для пісні, - приблизно, як у Павліка - Білі черемхи. 

І порадьте програму з ключем  для прослуховування стилів на компі.

Наперед вдячний!

vanya7819@ukr.net

Vanya7819

 

Програму для корга не бачив в неті для прослуховування стилю...( в корг  не все так там просто,) , якщо ямаха то там легше прослухати заміняеш (.sty) на  (.mid) і прослуховуеш на компі. з коргом такий варіант не піде, там хоча там теж підписано (.sty)  але для корга -це вже ціла бібліотека  стилю(4*8= 32 стилі в одному файлі може бути,а у ямахи тільки 1- стиль...)


Роман  подивіться ще  в почту свою....

Є така програма, стиль воркс називається, ось посиланнячко на закачку http://letitbit.net/download/94545.9b38de3266c9dcfa3b7ee38fe0f8/EMC_Style_Works_2000_Universal_v1.99.exe.html

Плюс до того, це щей конвертер стилів. Але то все приблизно.

Дуже Дякую за відповідь!!! 

хто бажає обмінятися стилями до па 50?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти