Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

Все Ок! Я не проти. У мене самого цей запис пропав десь.

https://files.dp.ua/ua/ANvK8X3

Це - вавки підманулої. Про всякий випадок - дві різні оцифровки на двох різних зв. картах. На EMU - краща деталізація...

Щодо жіночого голосу - спочатку дійсно схоже на Пошукайло. Але далі...

Щось Ви намудрували з тими картами - це різні вагові категорії, а по звуку на даних прикладах навпаки... Lynx - то преміальні карти найвищого класу (маю Lynx L22 і всяких середнячків типу Roland UA55, Line 6 UX2, MACKIE, Tascam, Behringer). На цих двох записах, якщо відкрити їх у аудіоредакторі, різна частота семплування, різний рівень запису та переплутані канали. А щодо жіночого голосу, то так - він там дійсно є. Я теж пробував різну швидкість відтворення - це мало схоже на високий чоловічий голос. Мабуть, як це часто бувало і у моїй весільній практиці, за ''обопільною згодою сторін'' на цю пісню до музик доєдналась котрась із їх знайомих або не дуже ''бек-вокалісток'' блиснути талантом .

 

Щодо вагових категорій - часто загальноприйняті уяви не відповідають дійсності. Про L22 сказати не можу нічого - не працював з нею. Але LynxONE - це pig, писати звук він не вміє. Коли робив оцифровку (2012 р.) цього ще не знав. Потім, як розібравсь, думав, що мій lynx підпалений. Але послухавши інші оцифровки, зроблені на цій моделі, я остаточно переконався, що вона для цього непридатна. Щодо прослуховування музики LynxONE - більш-менш... Щодо EMU 0404 pci - загальноприйняті уявлення теж не відповідають її якості. Але цього разу вона навмисно принижується. Працює на оцифровці дуже добре. Але - треба використовувати старий драйвер (1.81 або 1.82). Тоді я цього не знав, Рушничок цифрувавсь з останньою версією драйвера для хр.
Питання до учасників теми, в кого збереглися касети або оцифровки: чи є крім "Підманула..." ще якісь пісні, які не представлені у профілі Віктора?

Доброго здоров'я ! Категорично вас всіх запевняю, що всі оригінальні записи "Рушничка" були зроблені на одному весіллі в с. Подобна на бобінну приставку  Орбіта (чи 101 чи 001), на той час (1987р ) достатньо браву. У складі колективу не було дівчат, а чужі ніколи з нами не співали. У 1989 ми фактично розпались і розійшлись по інших колективах: я мав свій, С.Пошукайло мав свій, а інші працювали разом. Може хтось зкопіював наші приспівки на тему " .....підманула.....". Дякую за увагу но нашої "творчості " Творчих успіхів. Нам було важче.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти