Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динамічна обробка
Динамічна обробка

От мені недавно порадили таку штукенцію як FOCUSRITE Voice master PRO.

Чесно - пристрій здивував мене малою ціною як на його функції...

В основному планую вихористовувати  для запису вокалу

Хто що може сказати про це зовнішнє обладнання для студії звукозапису і що може бути краще  в приблизній ціні?

Дякую!

Побутує думка в певних колах що попередник Focusrite Platinum http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/dynproc/platin.php    по звуку кращий. Знову багато і є скептицизму стосовно Platinum Series. Це в основному вважають ті експерти, які стверджують що все що після Green Series, то вже далеко не Fokusrite. В приблизній ціні є й інші прилади і говорити "краще-гірше" тут не приходиться, бо починаються вже смакові суб'єктивні уподобання. А те що цей прилад по факту - комбайн, то не говорить що всі його функції вирішені на одному рівні. В подібних штуках  - всього потроху. Краще підбирати окремими приладами - преамп, компресор та інша динамічна та психоакустична обробка. P.S. Богдане, подібні прилади це аж ніяк не зовнішнє обладнання студії. Є апаратне (залізне), а є софтове, що мирно і уживаються в умілих руках.

Дякую пане Ігоре за відповідь, тільки я не зрозумів чомусь в чому мінус цього так званого "комбайна" ?

Ну це не зовсім мінус. Всі багатофункційні прилади це завжди компромісне вирішення. В даному випадку за відносно невеликі гроші маєм "все". Хоча потім, при розширенні сетапу, можна використовувати на вибір функції цього "Фокусрайта".

Богдане, а за допомогою чого Ви пишете зараз? Тобто, замість чого Ви хочете поставити цей комбайн? І для якої мети? "Запис вокалу" - це досить загально. Який мікрофон використовуєте?

Зараз ще не пишу, а тільки займаюсь організацією, раджусь і т.д.

Але планую ламповий мікрофон Rode clasic II....

Чесно кажучи, використовувати такий агрегат для запису - небезпечно. Користуватись експандером, накручувати гармоніки - це можна робити тільки з великим досвідом використання даного апарату в своїх умовах. Що, як в записаному матеріалі будуть обрізатись слова від експандера, чи буде занадто гармонік? Єдине, що я дозволяю собі з "забороненого" при запису - легка прекомпресія недосвідченого вокаліста, щоб не будо піків. А якщо цього всьог оне використовувати - навіщо платити гроші за невикористані можливості? Краще купити преамп з обрізним фільтром і фантомним живленням. Я вважаю, найдоцільніше використання Focusrite Platinum Voicemaster Pro - на радіо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти