Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » VSTi /VST
VSTi /VST

А хтось може говорити по суті?!
Мені здається питання поставлене чітко, скільки можна флудити?!

Ми в основному використовуємо - Гіперсонік від Стейнберга, і Контакт запакований бібліотеками...  На Рутрекері є до нього все...   Все інше пишем живе (Гітари, Бас, Ударні, Домру, Акордеон. ...)

Дякую п. Бедзю)

А контакт які бібліотеки у вас? Бо я Кріс Хорнс і Ла стрінгс скачав, очстаннє як на 24гб не дуже вразило...

Ла стрінгс скачав, очстаннє як на 24гб не дуже вразило...

Бо то не є інструмент для однопальцевого тикання. Тут як мінімум треба мати уявлення, що таке смичкові інструменти, прийоми гри, оркестровку і т.д. Це, власне, і є інструмент, який треба ще "приготувати".

З барабанів використовую - суперіор друм або ебей роад із комплет 7 до речі цю бібліотеку дуже часто використовую

у нексуса беру пади

із гітар беру фанк гітаріст та петтін діреккт гітар для сольних партій (особливо джаз пік ап)

для електронних проектів часто використовую омнісферу нексус та тріліан ну і куди ж без провіреного 3зта

акустична гітара - бібліотека від Іллі Єфімова або акустік легенд

деякі оркестрові звуки беру із мирослава філармоніка

незмінний ударний модуль(електронних) це батарейка 3

ну ніби все головне перерахував ну не рахуючи ще пару вст які час від часу використовую по оригінальності звучання

 

по плагінах це незмінний вейвоський пакет, охсворд динаімікс, фаб фільтр, номанд фекторі, соннівокс та незмінний плагін для премастерингу - Т-рекс 

Дякую за відповіді.

Бо то не є інструмент для однопальцевого тикання. Тут як мінімум треба мати уявлення, що таке смичкові інструменти, прийоми гри, оркестровку і т.д. Це, власне, і є інструмент, який треба ще "приготувати".

Я чесно кажучи і шукаю смичкові для соло виконань, а не як для паду, я не кажу що він поганий, ну але як на 24гб, то могло бути краще, а саме мені не подобається високі ноти в челі, занадто пискливі як на мене.

Володимир Куцик

А ви не порівнювали Мірослав Філармонік з Ла Стрінгс, цікавлять саме віолончелі і скрипки, які можливості артикуляцій та гліссандо в Мірославі, і чи взагалі вони є?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти