Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який інструмент кращий?
Який інструмент кращий?

Анатолій, Роланд ВК-9 недотягує до Е- 80 по звуках і стилях, чи по функціоналу?

В Roland BK-9 звуків і стилів більше - тобто він включає в себе всі звуки й стилі від Roland Е-80 (сам перевіряв) та плюс ще біля 25 шт. додаткових звуків й стилів. Отже остається по функціоналу: у ВК-9 є два невеликі й незрозумілі монітори (екрани) замість одного сенсорного великого в Е-80 (сенсорний - то велика штука для оперативості)! Далі: в  Roland BK-9 нема UP3 та LW2, що теж дуже важливо для звучання та для оперативності. Із-за незрозумілих екранів в Roland BK-9 дуже незручно працювати з секвенсором та редактром стилів! Тобто, із-за обмеженої функціоналності в Roland BK-9 для доступу до багатьох параметрів звуків і інструмента взагалі передбачено використовувати оремо куплений iPad зі спеціальним програмним забезпченням (редакторами).  

На youtube є кліп порівняння Roland BK-9 та Yamaha PSR S-950 - однакові мелодії виконуються почергово. От що дивно - S-950 звучить краще за BK-9 (чи то так виконавець постарався). При цьому ціна китайського BK-9 є 26000грн, а S-950 всьго 17500 грн.

ВСІМ ДЯКУЮ!

Ще скажіть таке будь-ласка!

Який інструмент кращий для весіль Roland BК-5 чи Korg PA600 ???

ДЯКУЮ НАПЕРЕД!


Не мав "в руках" обох. По звукам, думаю, що обоє пристойні!!! У Roland BK-5, кажеться, немає секвенсора та редактора стилів (кажеться), а в ПА-600 це має бути (кажеться). Може бути так, що Роланд БК-5 менш оперативний при живій роботі (до багатьох функцій можна добратися через кілька пунктів меню, а не напряму). Корг ПА-600 - це відмінне від Роланда звучання (на любителя), та ще пишуть щодо саме 600-ї моделі, що бувають посеред роботи збої (чи правда не знаю). Про переваги та недоліки (навіть суттєві) Roland BK-5 тут на форумі хтось дуже толково по пунктах написав - шукайте або хтось підкаже посилання на thread. 

Я знайшов у себе перелік недоліків та переваг Roland BK-5, але не можу сюди їх  завнтажити. Не працює Ctrl+V, а набирати довго. Або підкажіть, як текст або картинку вставити сюди з буферу обміну, або дайте поштову адресу і я надішлю.

 

 

мав в руках і той і той. Роланд звучить непогано, але для халтури набагато практичніший корг, з роландом є ціла куча нюансів технічних, а звук на колонках менше 1,5-2 кіловати не відрізнити)))

Хлопці, це все дуже добре, але в мене таке питання. Мій клавішник(при тому , що є ПА-50), хоче Ямаху. Ну,привик він до Ямах. Що порадите з  тих серій 700-900, щоб було нормальне співвідношення "цінв - якість".

Якщо привик, то жодні інші критерії не працюють.


Не нижче Yamaha S950 або Tyros 4 або 5

Однозначно только корговские синты!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти