Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Чи варто купувати SHURE PG58
Чи варто купувати SHURE PG58
Чи варто купувати SHURE PG58

а для чого він Вам? Якщо для вокалу, то однозначно ні!

Вартоякщо влаштовує його якість і якщо цей мікрофон підходить під вирішення поставлених завдань.

У моєї  напарниці такий, вона дуже ним задоволена, Я іноді в нього співаю - нормальний мікрофон.

(коли його купували, він був у круглій пластиковій коробці, зараз продають у бумажних , я їх не чув.)

особисто співав у цей мікрофон десь 2-3 місяці, як для мене він має забагато низівлегко "заводиться" і замало чіткості у ньому, тому зупинився на  SHURE ВЕТА 58 А і нарікань немає(правда привіз його з США) Але це вже інша цінова категорія.Найкращий вихід попробувати самій поспівати в цей мікрофон

даний мікрофон добрий для високого голосу, мені подобається що даний мікрофон видає. Не говору що він самий найкращий, але за відповідну ціну доволі гарна річ. Я задоволений. Порівнював його з sm 58 то  pg 58 для мого 1 тенора звучить набагато краще. Але вам вирішувати.

Ми користуємося тим мікрофоном, брали його суто для ведення забави, тай співати в нього можна сміло, як вище мене писали, для тенора в сам раз! У напарника високий тенор і він у нього Якщо не краще - то точно не гірше звучить ніж у БЕТУ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти