Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки про Korg pa60
Відгуки про Korg pa60

Шановні музиканти, прошу підсказати про Korg pa60.. Знаю, дана модель вже обговорювалась, Мене цікавить, чи вартує брати його за 800$ б/у, чи може  є кращі варіанти по цій ціні? Марка може бути іншою. Інструмент потрібен для халтур. Стилі хотілося б для  польок і щось сучасно-попсове щоб було. Багато передивився різних варіантів, але хочеться почути думку досвідченіших експертів
 

Стилі в інструментах такої цінової категорії редагуються - з тим проблем не буде. Інструмент треба вибирати за звучанням, по потім кардинально щось поправити буде неможливо...

В межах 7000 грн. можна взяти новий з гарантією па50сд. На халтуру хватає.

Я 5 років відіграв на РА60 (шість днів на тиждень). Безвідмовний інструмент + зроблений в Італії.Можна вставити хард діск з ноута.  РА50 - всі Китай, через рік активної експлуатаціїї починають сипатися. Клавіатура у 60-му набагато краща. Якщо ще щось цікавить - звоніть -0506722907...

Я б теж взяв 60 через надійність. Гарантія - це добре, але не рятує посеред заходу. Хіба тільки гарантер може надати підмінний інструмент протягом 5-ти хвилин, коли ви стримуєте розлючену/розпалілу публіку :) ...

Оце вже справа інша. Я думаю Lozan7 без сумніву отримав відповідь на своє питання.

Дякую за ваші відгуки. Думаю на даній моделі і зупинюся. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти