Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стиль під "Експрес"
Стиль під "Експрес"

Зразок запису стилю польки є в моїх аудіозаписах. А конкретно тут http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/Lysaw/tik/3507/

Так що ні всі лише хваляться, дехто ще й щось робить)))

Это хорошо. Может это и интересно кому-то, но только ни в коем случае не в качестве плагиата. Скажите, пожалуйста, чем ваша полька похожа на гурт "Экспресс"?

Я не думаю, що ця полька дуже схожа на гурт "Експрес". Нічого особистого, просто мені так здається.

Послухайте моє демо, і з модуляціями і без нарізок і без задавок все, як має бути). Це за зразком останніх пісень з 2009 року, (дуже знайомий всім стиль).

P.S. Недопрацьований варіант, т.к. зведення кустарне, суто декілька ефектів + еквалайзер, щоби все на купі не було і не глушило, баланс інструментів виставлений не дуже ретельно, мастерингу як такого не проводив... що ж до композиційної частини, тут теж все дуже просто - соло, і декілька допоміжних партій, - коротше кажучи - все нашвидкоруч і трошки абияк, власне в цьому і сама суть демо... цього демо.

Ну що ж, як кажуть "на вкус и цвет все фломастеры разные"... Викладений мною аудіозапис це демо стилю для самограйок фірми "Yamaha". Писав його на основі міді-файлу, закинутого на міді.ру.

elin, Ви хоча б посилання на демо дали, бо піар в попередньму пості серйозний), а послухати нема чого.

Так ніхто не каже, що погано, але просто, рокове питання: до чого тут "Експрес"? А дальше все правильно сказано: "демо стилю для самограйок...", мається на увазі: "... і не більше", просто, всього-на-всього, звуки інструментів не схожі...

Точно! Немає посилання... сайт не працював належним чином. Не вийшло...

Все буде, напевно до вечора, а може й швидше... набагато швидше.

На свіжу голову, через кілька днів чую, що не дуже звучить, треба було більше постаратися, але як обіцяв, то кидаю.

Трубки в дома не маю, але її в Експресу і так забагато, так що буде без неї

... І трошки "всіма улюблених" експресівських свистів не завадить))... для більшої схожості...

  1. minus.lviv.ua - Українські мінусовки
  2. minus.lviv.ua - Українські мінусовки

albums/audio/elin/albom-elin/

Клацайте по всіх посиланнях, я перевіряв, ніби все переходить.


 

   

Якщо ще комусь цікава дана тема виклав фонограму Ой Марічко чичері можна відкрити в секвенсорі і прослідкувати як зроблено

   

   А мені таки здається, що без адекватного озвучення користі з таких стилів мало. Так би мовити "каркас" - % 10-15 від загального обсягу роботи.

Треба розуміти, що тільки від того, що ви завантажите стиль в свій PA, PSR, EXR, GW... і до нескінченності)) їхні тембри не зазвучить по-іншому. І це найголовніше.


   А кого цікавлять аранжування на замовлення на пісні в стилі польок-вальсів гурту "Експрес", чи просто аранжування на замовлення, весільні, дитячі пісні? (В основному в таких напрямках працюю) Слухайте 4 останніх треки за посиланням і звертайтесь.

! Та на такі речі, як плагіат навіть даного гурту йде багато часу. Не завжди все швидко виходить. Це не під стиль за 3 проходи.

Можливо комусь заманеться щось зробити на зразок якоїсь пісні (одного або кількох інструментів з якої в мене нема, (були випадки) то доведеться орендувати / позичити / попросити / одним словом десь дістати інструмент, синтезатор, модуль і т.д.) щоб все звучало максимально схоже, це ж і стосується зведення, мастерингу на яке йде ще більше часу:

Хто вважає, що це не важливо, то просто послухайте 2 приклади - 1 трек зі списку на стадії написання партій і 2 - майже готову річ: ТУТ

Піднімаю цю тему, бо не раз були бажаючі, тому тепер думаю всім все відносно зрозуміло.

Відповідно і ціна від 40$

Та кого цікавлять дешевші варіанти (просто аранжування дитячих чи весільних пісень) прошу заглянути сюдиСЮДИ

Всі роботи - мої. Створені з нуля. Ніяких задавок чи нарізок з програшів + дописів. Хоча і деякі задавки непогано получаються)

Дякую всім за увагу!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти