Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » шукаємо для співпраці музиканта м.Дрогобич
шукаємо для співпраці музиканта м.Дрогобич

гурт м.Дрогобич шукає для постійної співпраці музиканта, обовязкове вміння грати на муз. інструментах (клавішні, акордеон, скрипка, труба або ін... (саксофон вже є)), а також вокал. Вік від 17 до 30 років, без шкіливих звичок, особливо якщо є  потяг до оковитої - не турбувати. Дипломів показувати не обовязково, основне любити, старатися і бажання розвиватися. решта по тел. 0974232511 або при зустрічі. Тарас

Тарас, привіт! Мене звати Василь. Мені 23, маю досвід гри по весіллях і в кабаку, сам з Комарна, клавішник, також при потребі можу грати на соло або бас гітарі, співаю. Зараз працюю програмістом, але з дитинства займаюсь музикою. Якщо тобі ще потрібні музиканти дзвони 0971480156, або скайп vasyl.shaleva. Можна обговорити.

Мене звати Андрій, сам клавішнік закінчив самбірське училище культури по акордеону. мені 19 р. якщо зацікавить дзвоніть на номер 0975839873 - відповість надя(мама) бо я не маю телефона

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти