Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

дуже великі проблеми з оригінальністю комплектуючих,та і який сенс конкурувати в чужому сегменті,в моєму конкурентів немає

Але з комплектуючими можна вирішити, а сегмент сьогодні є а завтра нема, треба йти вперед і розвиватись, мене наприклад цікавив би якийсь хороший клон Digimod. Питання чи вийде дешевший за оригінал при не гіршій якості?

комплектуючі я беру у виробників(деякі), а починати  випускати цифру немає сенсу-на Україні збуту практично немає(наприклад Прости роблять кілька штк в місяць),

Василь, а зробити ребрендинг фірми? Для початку хоча б в %/% варіанті. Думаю охочих мати в парку бутикові підсилювачі (а я так позиціоную твою продукцію) виявилось би немало.

А я теж не бачу особливого змісту в цифровому підсилювачі до кіловата, як окремого приладу. Він має зміст або на декілька кіловат потужності, але збуту не буде, бо таких споживачів мало, або модуль і тут перспективи серйозні.  Акустика + 1,5-2кг і актив! Це серйозна перспектива!

я негативно відношусь до вбудованних в акустику підсилювачів

Головне, що споживачі відносяться позитивно, погоду диктує попит.... хто його задовольняє той і виграє

Ну якщо ми всі, вже тут, взялись вчити пана Василя що і як йому робити то і я втикну свої пять копійок (святий обовязок кожно ЩИРОГО УКРАЇНЦЯ"лічити") Хлопаки прошу нікого не ображатись за вище мною написане!!!! ЦЕ ЖАРТ

 Ну а якщо серйозно, то рахую нічого пану Василю непотрібно вигадувати, все в нього чудово, його продукція поза конкуренцію ... Ціна-якіть просто звірські!!!!!!! рвуть всіх і все.....Так, я актив нелюблю))))

 

погоду диктує попит.... хто його задовольняє той і виграє

Ну і хто програв, хто придбав недорогий якісний 2SC?

Два роки назад я цю тему створював. Тоді в мене 2SC не було. Зараз є - !!!  Пів року у роботі. Був і екстрім-режимі (для експерименту). Все гуд - !!! Пану Василю та його продукції респект - !!!

Ну і хто програв, хто придбав недорогий якісний 2SC

Я не про споживачів, а про виробників,які вчасно реагують на конюктуру.

А споживач хоче:

1. Хорошу якість

2. Невисоку ціну

3. Малу вагу

4. Простоту в користуванні

5. Мінімум комутації

А це все досягається активною акустикою з цифровим підсиленням ,

тому логічне питання до п.Василя чи немає бажання розвиватись у цьому напрямку.

P.S. Нічого проти якісних і недорогих підсилювачів 2SC

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти