Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музика і священники
Музика і священники

Скільки знаю своїх знайомих хлопців (духовиків) які грають похорони, то ще такого не чув. І сам на одному похороні бачив коли ішов священник, і грала музика. Священник відспівував на подвірї, і на цвинтарі а подорозі грала музика. Я сам ходжу до церкви московського патріархату, бо в нас тут така церква.  І на одній із сповідей сказав священнику що в піст грав на юбілеї. на що він відповів: "Це ваша робота". Так що не потрібно порівнювати всіх під одну дудку. Серед усіх професій є порядні і непорядні люди.

в піст грав на юбілеї. на що він відповів: "Це ваша робота"

якась трохи крива логіка. Якщо грати в піст гріх, то яка різниця на роботі чи ні? То виходить, що повії не грішать, бо вони на роботі?  А якщо на роботі можна, то чому не можна вдома?

Де у Біблії є хоч слово про подібні заборони? Ніде і ні слова.

«....книжники та фарисеї....вони в’яжуть важкі тягарі, які тяжко носити, і кладуть їх на плечі людям; самі ж не хочуть і пальцем доторкнутися їх» Євангелія від Матвія 23:2-4

Пане Федишин! Перестаньте нам  щось тут пропровідувати.Я читав і мало,що зрозумів. Проповідуйте в себе вдома...

Пане Василь! Це розділ "Вільне спілкування" і я висловив свою думку. Якщо у Вас є аргументоване заперечення, що я не правий, то будь-ласка. А де і що мені "проповідувати" я вирішу сам.

Я перепрошую  за різкість, пане Федишин, хоча це і "Вільне спілкування" ,але  нав"я зування комусь своїх релігійних переконань , расових уподобань і т.д. і т.п. на форумах не вітається.

нав"я зування комусь своїх релігійних переконань , расових уподобань і т.д. і т.п. на форумах не вітається.

На форумах взагалі не вітаються будь які теми, що стосуються релігії. І не через атеїзм, а через потенційні подальші холівори.

Як і порівняння "залізо - софт", "Корг - Ямаха", "Mercedes - BMW" і т. д.

нав"я зування комусь своїх релігійних переконань , расових уподобань і т.д. і т.п. на форумах не вітається.

Я не образився, п.Василь. Тільки не зрозумів в якій фразі я комусь щось навязував? Конкретизуйте, будьте ласкаві. Може в цитаті зі Святого Письма? Так будь-яку чиюсь власну думку висловлену на форумі , можна вважати навязуванням!  А тему релігії підняв не я.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти