Головна сторінка » Список форумів » Весільні традиції » Поділюсь матеріалом для проведення весілля
Поділюсь матеріалом для проведення весілля

Поділюсь матеріалом для весілля. А саме конкурси, привітання, "грамоти", сценарій. Все в одному архіві. Звертайтесь на мою почту: Tumowyk@i.ua

Олександре,  як маєте чим - то поділіться тут на форумі. Не інтригуйте бо, напевно, немаєте нічого ультранового чи екстранеординарного.Я вибачуся за своє повідомлення якщо переконаюсь, що у волинському селі Дольськ лабухи видають "бомбу". Був у Турийському районі с. Купичів на весіллі (в якості гостя).   

"Кожна жаба своє болото хвалить" (нар. мудрість) Не знаю чи те що маю екстра чи ні, та що є те є. Я десь скачав чи можливо мені хтось дав, не памятаю, файл з конкурсами, якимось грамотами для молодих та інших (в вордовському форматі). То я не думаю, що зможу викласти на форумі.  Одна людина вже звернулась на електронку то я і відправив їй те, що маю. А відносно "був гостем" і мовляв нічого такого не побачив, - ну тут багато залежить не тільки від музик але і від регіону в якому проходить весілля і від людей в яких те вісілля відбувається. Особисто я намагаюсь провести конкурси, але є такі місця де за конкурси може бути ситуація "Ой не бийте, хлопці, мене в губи ... " А також бував на весіллі, де було не весілля, а театральне дійство всплош і рядом. Хто там тільки "в гості" не приїздив - і Якукович був, і Юлька і депутати з Верховної ради і бізнесмени і .... цілий театр. Ну це весілля вже було на Ратнівщині с.Велимче. То ж не робіть висновків по одному селу. Та і музиканти в нас "зальотні" бувають, десь з інших районів. Тож коли вам цікаво, найте мені свою адресу (електронну) і я вам вишлю те, що маю. Я ж грошей за це від вас не потребую, просто ділюсь тай годі. Успіхів вам у "вашому болоті". З повагою Олександр з Волині.

Прохання до тих, хто одержав мій архів - пишіть відгуки в цю тему.

Олександре дуже дякую вам за архів!!!!!!Думаю це мені дуже допоможе!!!

Дякую, Олександре, за надану інформацію. Бажаю успіхів.

Гарно все складено докупки...не потрібно ритися в інтернеті в пошуках різних конкурсів для весіль...є багато їх тут і взагалі добре... 5 балів

Всім дякую за відгуки.

Щиро вдячний за інформацію.Багато корисного не тільки для весіль але і для різноманітних вечірок.А на рахунок коментарів-Олександре-не розчаровуйтесь.Просто на сайті дуже багато качальщиків-халявщиків.А ми будьмо мудріші-треба допомогти-будь-ласка.І нам це повернеться сторицею.Ще раз дякую

 

Щиро вдячний за матеріал , Саша, з  якого ти саме Дольська?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти