Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю вокалістку м.Львів
Шукаю вокалістку м.Львів

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

Шукаю роботу в ресторані чи кафе. Маю особисту апаратуру. Багатий репертуар від 80-х до сучасних пісень на різних мовах.Обслуговувала весілля,банкети,ювілеї і таке інше. Працюю з 2006 року в ресторанах Ялти,Києва,Херсонщини.Голос-альт. Можу працювати як одна так і в групі. Трохи граю на клавішах. Останні роки працювала одна з причини неможливості підбору гідного партнера. Іноді обслуговувала весілля і дні народження як ведуча.Є музична освіта. Головною рисою,крім професійності, вважаю пунктуальність,вічливість. 096-756-72-19 Ольга.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти