Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Недобросовісні покупці
Недобросовісні покупці

Добрий  день  усім!  Хочу  почати  цю  тему  з  недоброї  новини.  Продавав  я  у  розділі  куплю\продам  на  цьому  сайті  аккордеон,  домовився  з  клієнтом,  а  він  мене  обдурив.  Я  дуже  багато  продавав  і  купляв  у  інтернеті,  і  завжди  спрацьовувала  довіра,  а  тут  облом.  Якщо  хтось  є  на  форумі  з  Костополя,  Рівненської  обл.,  то  відгукніться,  буду  дуже  вдячний.

Купувати та продавати в інтернеті потрібно виключно накладеним платежем з допомогою таких служб як Нова пошта, Інтайм і тд... Тоді ніхто нікого не обдурить.

П

Всім привіт! 

Хочу всіх попередити від нового шахрайства, Клєрикі замовляють для закупівлі буцім якись товар новою поштою в саму дальню точку на Україні під вигаданим ім"ям.

Звісно що це розвод, кідалово бо вони нічого не купляють, але ви довіряєте людям і змушені платити за доставку туди і назад, якщо товар дорогий і ви клюєте на збереження буцім "я в відряджені" то ви платите щей за збереження. Отож хлопці простий вихід, предоплата за доставку і ніякого збереження . Всім удачі і не дамо шахраям дурити людей.

У Європі завжди є так,зпочатку передплату за перевезення туди-назад вимагають зробити і тоді тобі висилають товар,а тому вкрай рідко можна домовитись за наложним платежем щось отримати. Переважно є так,що оплачуєш на особистий рахунок за товар продавцеві домовлену суму і тобі його відправляють або пропонують власноруч приїхати забрати товар коли габарити зашкалюють. У епізоді пана Миколи якісь смаркачі познущалися над чоловіком ,тому панове думайте на випередження !!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти