Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Допоможіть вибором мікрофона для тенора.
Допоможіть вибором мікрофона для тенора.

Шановні форумчани, потрібна Ваша допомога у виборі мікрофона для виокого тенора. 

 На даний час користуюся мікрофоном SM58, але він мене не влаштовує в тому плані, що видає забагато середини, як для мого голоса. Пробував співати в Bayerdynamic tgx 58,  то звучить  краще, більш м"якше і відчувається більша плотність в низах, немає тої "ріжучої" середини, але занадто вже високих частот ( при  положенні ручок еквалайзера на пульті в одну лінійку).

Та й працюю до того ж в приміщенні де власник бару не потурбувався в плані акустики, тобто стіни бетонні, і інколи получається якась каша в звучанні, коли співаєш.

Прочитавши теми форуму звернув увагу на Electro-Voice N/D767a, як ви гадаєте чи вартий він уваги у моїй ситуації, і як  у порвнянні з sm58 та tgx 58 ???

Чекаю Вашх відповідей, можливо хтось підкаже їнші варіанти. Завчасно дякую !

 

немає тої "ріжучої" середини

Не сказав би що в см58 серединка "ріжуча" навпаки навіть дуже мяка....767 хороший мікрофон,загрібає нижче від 58 ( войс ловить від 39 герц ,шур від 58 герц,можу помилитись...но приблизно так)проте для вокалу то не потрібно.В порімнянні з 58 звук як би це сказати чистіший,більш "прозорий" ,"серединка" так не випирає і високі не зашкалюють ,одним словом він має більш рівну АЧХ ніж 58 (на слух),проте ця нерівність шурика мене якраз і заводить)))класика))))

Але всерівно рішення за вами...тож і вам слухати і вибирати.......я б особисто, маючи в руках 58 сильно-б не заморочувався ,краще зусередитись на покращені якості акустики ІМХО ,доречі (незнаю яка в вас А\С) може саме в цьому причина вашо незадоволення звучанням вокалу......

Бодя, дякую за відповідь. Маю комплект -колонки Dynacord FE 15.3, мікшер Dynacord powermate 1000-1, то я думаю, що акустика в мене в нормі, можливо, ще не докінця розібрався з настройкою мікрофона, а саме з параметриком, якого в мене в попередньому пульті не було. Та ще, якщо в мікрофон звучить бе музики, то ніби нормально, а якщо в міксі то десь дівається його звучання, і саме тоді чути ту  "ріжучу" середину. То в чому ще може бути причина ?

Причина може бути в невмінні співати. Тембр голосу можна змінювати і не зміною мікрофону, чи крутячи ручки мікшеру.

Дивно що у Вас існує така проблема, 58-й вважається в світі як один із універсальних мікрофонів, тому він і став таким популярним одним словом вже легенда. Якщо ви з ним не можете впоратись то другий мікрофон ситуацію не виправить. Маю в користуванні багато мікрофонів, кожен має свій індивідуальний тембральний окрас та ньюанси в звучанні, кожен гарний по-свому. На роботу беру всі мікрофони з собою, але всерівно вертаюсь до 58-го, для мого голосу 58-й саме те що потрібно. Попробуйте 58-му Бету може сподобається....

Від 200 баксів майже всі мікрофони добрі.

Senyutovych

Від 200 баксів майже всі мікрофони добрі.

За такі гроші можна нарватися і на недобрий?

За такі гроші можна нарватися і на недобрий?

Як це зрозуміти?

напевно що за 200 дол  немає поганих мікрофонів

pete fedyshyn,саме це я і мав на увазі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти