Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » РОЗГІН ЄВРОМАЙДАНУ
РОЗГІН ЄВРОМАЙДАНУ

А що вони реально можуть зробити (коли майже все і всі куплені та прихватизовано)?  

Хлопіц не питайте що Батьківщина зробила для Вас- спитайте що Ви зробили для неї. 

Я всю помаранчеву революцію відбув на майдані спочатку Львівському потім Київському, а згодом їздив спостерігачем у Луганськ. Мене так як і всіх кинули. 

Цього разу я не їздив на Євромайдан до Києва хоча активно підтримував Львівський. Але коли побачив як молоді хлопці не жаліючи свого здоровя та життя виступають на Грушевсько моє серце вже не змогло витримати. Потрібно діяти кожному. Ми стоїмо не за опозиціонерів а за свої права. Спитайте себе скільки Ви доклали зусиль до того щоб завтра не прийшли до Вас додому і не забрали на 2 роки за наклеп (сказали що Ваш сусід хворий на голову, а він взяв справку від лікаря що здоровий - і Ви сидите). Так я маю час писати бо я щойно прийшов із юлокування військової частини і на 4 годину ранку знову їду. 

Спитайте себе кожен - що Ви зробили для боротьби проти режиму.

Невже наші повстанці (мої прадіди ) йшли лише за проплачені гроші зі Заходу . Ні у них була віра в святість своє справи.

Якщо українська церква підтримує протести - то це вже щось значить.

Задумаймось кожен - що ми зробили для виграшу справи (а тоді відписуймо про опозиціонерів , владу та треті сили). 

Панове,хочу висловити і свою думку .Політики просто МАНІПУЛЮЮТЬ простим народом. Як чинна влада, так і опозиція. Всі рвуться якнайближче до корита.Ми мали помаранчеву революцію.Дуже щось змінилось? Хабарництво, бюрократія як було при всіх режимах, так і осталось. Виходить так: той прав, у кого більше прав. На зміну цій владі прийдуть інші хапуги і будуть доїти і гнобити народ. І про який патріотизм може йти мова! НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ - невдале словосполучення! Який він в дідька народний? Може тому,  що живе паразитом на тілі народу, який його ж і обрав? Йому б мінімальну зарплату або пенсію і позбавити всіх пільг. Дуже тоді б рвалися в депутати, завіряючи, що будуть дбати про народ? Це не патріотизм, це шлях до корита, в якому все є. Я чомусь впевнений, що ні одна влада не буде дбати про народ, а тільки про себе.

Шановний Максимченко, я Вас повністю підтримую, бо при цій системі, яка є в Україні, інакше бути не може!

Політики просто МАНІПУЛЮЮТЬ простим народом. Як чинна влада, так і опозиція. Всі рвуться якнайближче до корита.Ми мали помаранчеву революцію.Дуже щось змінилось? 

Корито залишається, - свині біля нього періодично змінюються. От і все. Політика давно вже стала БІЗНЕСОМ, а не покликом душі (якщо хто не зрозумів ще). А спину гне для свиней (шоб мали що ЖЕРТИ) простий дядько (тобто НАРОД) - !!! Потім ще гімно розгрібає після них, а належних м,яса, сала (образно кажучи), не отримує. Тільки хвіст, та хрящі, щоб з голоду не здох, і купи гімна... Політика давно себе зкомпроментувала, а українська політика тим більше. Маю особистий гіркий досвід...

Studio ту єдина надія...от якщо в цей буремний час ,якусь з цих свиней пустять на шкварки ...то може наступні свині ,памятаючи ці події...будуть трохи менше "жерти" і більше ділитись з народом....Але це так лірика надії мало!!!!!!!

   Загалом погоджусь з вами....

Отож-бо...

bodja lykovskij ......Але це так лірика надії мало!!!!!!!   Богдан, чому мало?  Колеги вже практично доведено - Український " коктель молотова"  горить краще, як російський олімпійський факел. Так що надія Є ЗАВЖДИ!!!!. СЛАВА УКРАЇНІ!

   Іде битва за Україну руками тих же українців між двома світовими жандармами -США і Росією. Існує реальна загроза, що про соборність і єдність потрібно буде забути. Україна може бути розділена на окремі колонії, де українців будуть тільки використовувати як з однієї, так і з іншої сторони. "Раби,подножки,грязь Москви, Варшавське сміття - ваші пани, Ясновельможнії гетьмани. Чого ж ви чванитеся ,ви! Сини сердешної Украйни!"  (Т.Г. Шевченко "І мертвим ,і живим,і ненарожденним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє").

https://www.youtube.com/watch?v=XoliEKs9J58

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти