Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » T.C. Electronic M-ONE і M-ONE XL яка різниця
T.C. Electronic M-ONE і M-ONE XL яка різниця

Шановні колеги в мене є T.C. Electronic 350 він працюе чудово але в нього присутній трохи металевий звук.

Скажіть будь ласка в T.C. M-ONE не буде такого звуку ?. І яка різниця M-ONE---M-ONE XL.

За ваші відгуки щиро вдячний.

Різняться кількістю петчів і комутаційними роз'ємами.

Тут описано відмінності:

http://www.soundonsound.com/sos/apr02/articles/tcmonexl.asp

А який пульт використовуэться?

MACKIE ONYX 1220

То металевий звук може бути якщо є перенасичена середина на пульті, ну ще колонки на зразок Саункінг можуть давати металевий призвук,  або використовується якийсь такий ефект на ревері.  ТС М1 взагаліто набагато краще але і ціна більша.

 

Senyutovych, в тебе були  TC M-One i TC M-2000, наскільки різниця в класі? Мене цікавлять виключно холи і плейти.

Добрі люди дали на пробу (2 тижні користувався) TC M-2000. Та й ціна була адекватна (450$). Холи та плейти не набагато кращі, ніж в Yamaha rev 500. По крайній мірі переплачувати не варто. Краще вже придивитись до Lexicon серії PCM.

Чесно кажучи я думав TC 2000 буде краще але великої різниці я не почув тож повернувся до T.C. M-ONE щей зо 150 баксів зекономив. Можливо для студії 2000 буде краще але мені потрібно для живої роботи. 

А на рахунок REV 500 то 2000 набагато краще.

Я всім щиро вдячний за відгуки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти