Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля

п.Юрію! Мені подобається Ваше почуття гумору і судячи з Вашого сайту та відгуків Ви реально крутий ведучий! Ні в якому разі не подумайте, що маю намір з Вами конфліктувати, проте ми працюємо для зовсім різного контингенту, тому і спілкуємося в трішки "інших тональностях". Тема називається "Цікаві забавки", але чомусь Ви жодною інтелігентною забавкою не поділилися, лише щоразу всіх критикуєте. Всі ми працюємо в різних куточках України та для різного контингенту, проте тут ділимося своїм досвідом, щоб вдосконалюватися і ставати сильнішими в своїй галузі. Я абсолютно з Вами погоджуюся, що конкурси не повинні виходити за рамки пристойності, але ж кожному геріоні свої рамки... Тут Ваша думка про четверть сідниці актуальна... Нещодавно озвучував бабтиське весілля і там тамада з Острога Рівненської обл. пан Олександр провів доволі цікавий конкурс "Плітки". Він запропонував нареченому вибрати 5 учасників і четверо з них вивів за двері, а одному розказував історію про Мексиканський вулкан Попотепетль (доволі цікава історія, яку Ви знайдете в Вікіпедії), потім запускав одного з чотирьох до зали і 1-й учасник переказував історію другому, потім 2-ий - 3-тьому і так далі. Коли 5 учасник розказував історію про вулкан всьому весіллю - вона була кардинально змінена. Після чого тамада підсумував, щоб наречені ніколи не вірили пліткам, бо якщо розповідь п'ятеро людей переламало, то що буде коли вона обійде все місто? Доволі цікавий та інтелектуальний конкурс. З Вікіпедії можна багато інформації взяти на озброєння... А чим Ви п.Юрію поділитеся з форумчанами?   

Незалежно від контингенту, примушувати "ставати раком" і повзати по підлозі молодят, які є головними особами на весіллі, є неприпустимим. Дивно, що доводиться пояснювати, що кидати гроші на підлогу, як кістки собакам, це приниження, тим більше молодят. Не знаю, шо у вас за рамки в регіоні, можливо ще їздять на буйволах і полюють на мамонтів, тоді можна.

Конкурсу "Плітки" - чудовий прийом для тренінгу, де тут "конукрс" і де сміятись не зрозуміло.

Щодо "поділитись", ви думаєте, що якщо матимете ноти Еріка Клептона, то зможете заграти як він?

Ви мене переконали. Цим самим і трішки поділилися досвідом. Слава критиці - вона робить нас сильнішими! Дякую! 

Пропоную цікавий конкурс для нареченої. (Можливо, я був не зовсім уважним і він уже тут є, то прошу вибачити). Перед нареченою вишиковується 6-10 хлопців, серед яких присутній і наречений, Потім нареченій зав*язуються очі і вона обертається до цього гурту спиною. Ведучий оголошує: " Зараз хлопці по черзі будуть підходити і цілувати наречену в щічку, шию, руку, плече і т.д. Наречена повинна по поцілунку вгадати, коли її поцілує суджений. Гостей уклінно прошу мовчати і нічого не підказувати!"  Після поцілунків їй розв*язуються очі і вона називає, за котрим разом її цілував наречений. Фішка в тому, що всі рази її цілував 1 чоловік - її суджений, а ведучий ніби то по черзі підводив хлопців, хоча водив від гурту одного чоловіка, примовляючи: "Слідуючий!" Ну, тут уже не мені вас учити.

Дуже дякую! Якраз шукаю конкурси для весілля своєї кращої подружки, буду дружкою!)))) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти