Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » На ноутбуці макбук є магнітний контакт від зарядки
На ноутбуці макбук є магнітний контакт від зарядки

Прокладка між магнітним штекером стерлася , на ноутбуці теж , тепер поле штекеру при підключенні доторкується до поля штекеру на ноутбуці і при цьому стоїть аудіо фон при підключенні до мережі 220 вольт.

Хто знає яку і з чого прокладку можна зробити? 

Дякую

Е-е-е-е, друже... Була і у мене така біда. І теж пробував мудрувати. Ту прокладочку можна виготовити з будь-якого матеріалу, але я раджу зробити отак - я купив двукомпонентну епоксидну смолу, замішав не 1:1, як по інструкції, а зробив її трішки рідшою. Потім тонесеньким "шпателем" промазав на роз"ємі шнурка металевий каркас - почекав поки висохне, а потім шкуркою нульовкою, дуже акуратно то порівняв... Працює донині. Але то треба дуже акуратно, бо замастиш струмоведучий контакт і "гайки" роз"єму. В мене знайомий так поміняв блок живлення...

 

П.С. Всі дії робляться на роз"ємі блока живлення, "НЕ НА НОУТІ". Всі дії робляться під свою відповідальність - я описав послідовність, як робив сам. ПРО МОЖЛИВІ ПОШКОДЖЕННЯ через неакуратність ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕ НЕСУ!!!  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти