Головна сторінка » Список форумів » Весільні традиції » Традиції завершення весілля.
Традиції завершення весілля.

В нас також дають музикантам ,,підошву,, з весільного короваю,але я чув іншу версію.На підошві з весільного короваю ворожки,відьми ,,роблять,, ,або наводять порчу.Так як музики на весіллі нейтральні люди і вони не можуть заздрити молодятам,або їхнім близьким людям -тому підошву віддають їм.Таке мені розповідали.

А в деяких селах вельон знімають дружки...і молода кидає не вельон а букет...

Теоретично музики можуть бути підіслані злою відьмою! А взагалі все це маячня, мені здається. Якщо подобається так робити, то добре... Промоутер Буча

интеесные у некоторых конечно обряды, о многих даже не слышала!!

Мені подобається, коли наприкінці весілля нареченій вдягає матуся хустинку, і навколо неї починають танцювати незаміжні дівчата, та після цього наречений забирає кохану, в знак того, що вона знайшла свє щастя! Дуже красиво, і всі плачуть.

Вам не здається що деякі традиції є занадто вже застарілими? Замовляла органіцію велілля у агентства http://marry.ua, вони підказали як вміло скористатись такою великою кількість весільних традицій та вибрати з них найоптимальніші для свого свята!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти